|

بهترین بازیکن لیگ برتر تا پایان هفته سیزدهم

پنج بازیکن لیگ از سایر بازیکنان تا هفته سیزدهم بهتر بوده اند‌.

لینک کوتاه کپی شد

۱۳ هفته از لیگ بیست و دوم گذشته است و پرسپولیس به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به استقلال صدرنشین است اما بهترین بازیکن لیگ برتر در این ۱۳ هفته چه کسی بوده است؟

به گزارش «شایانیوز» به نقل از  طرفداری؛ با توجه به نمرات سایت متریکا لیستی متشکل از ۵ بازیکن برتر لیگ تا هفته سیزدهم برای شما آماده کرده ایم.

۵-یورگن لوکادیا (۷.۲۵)

مهاجم هلندی پرسپولیس دوران خوبی را در فوتبال ایران پشت سر گذاشت. لوکادیا موفق شد ۶ بار برای پرسپولیس گلزنی کند و نقش بسیاری در صدرنشینی سرخ پوشان داشته باشد. لوکادیا علاوه بر گلزنی با فضا سازی های خوب خود برای سایر بازیکنان پرسپولیس در طراحی حملات این تیم موثر بود.

یورگن لوکادیا میانگین نمره ۷.۲۵ را گرفته است و پنجمین بازیکن برتر لیگ بیست و دوم تا پایان هفته سیزدهم است.

۴-رامین رضاییان (۷.۲۵)

جواهر سپاهان فصل خوبی را پشت سر گذاشته است. رامین رضاییان تاثیرگذار ترین بازیکن سپاهان در لیگ بیست و دوم است. او با ۳ گل و ۳ پاس گل از سایر بازیکنان سپاهان عملکرد بهتری داشته است. 

رامین همانند یورگن لوکادیا میانگین نمره ۷.۲۵ را کسب کرده است اما به علت رفتن لوکادیا از ایران و بازی نکردن در هفته دوازدهم و سیزدهم، رامین در جایگاه چهارم می ایستد.

۳-ایمان صادقی (۷.۲۶)

ملوان فقط در دو بازی کلین شیت کرده اما ایمان صادقی توپ های بسیاری مهار کرده است. صادقی در این فصل بین دروازه بانان لیگ برتر بیشترین مهار را داشته است. 

صادقی میانگین نمره ۷.۲۶ را به جا گذاشته است و نفر سوم این لیست است.

۲-ریکاردو آلوز (۷.۲۹)

آقای پاس گل ایران در رتبه دوم ایستاده است. ریکاردو آلوز هافبک پرتغالی تراکتور در این فصل ۷ پاس گل داده است تا بالاتر از سایر بازیکنان آقای پاس گل این فصل لیگ برتر باشد. بعد از رفتن لوکادیا، حالا باید آلوز را بهترین خارجی لیگ برتر بدانیم.

ریکاردو آلوز میانگین نمره ۷.۲۹ را ثبت کرده است.

۱-علیرضا بیرانوند (۷.۳۵)

یک دروازه بان بهترین بازیکن لیگ برتر تا پایان هفته سیزدهم است! علیرضا بیرانوند در این فصل ۹ مرتبه دروازه خود را بسته نگه داشته است و تاثیر بسیاری در موفقیت پرسپولیس داشته است. بیرو دقت پاس خوبی را از خود ثبت کرده و همچنین با شروع مجدد های خوب خود، چندین مرتبه بازیکنان پرسپولیس را در موقعیت گلزنی قرار داده است.

علیرضا بیرانوند میانگین نمره ۷.۳۵ را ثبت کرده است و تا پایان هفته سیزدهم بهترین بازیکن لیگ برتر است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی