|

ژاوی هفت بازیکن را نمی خواهد!

با رسیدن انتقالات زمستانی 2023، هفت بازیکن بارسلونا می توانند بدون هیچ مشکل قانونی با باشگاه های دیگر وارد مذاکره شوند.

لینک کوتاه کپی شد

از هفته آینده پنجره نقل و انتقالات زمستانی اروپا باز می شود و خبر بد برای بارسلونا اینکه هفت بازیکن این باشگاه می توانند با باشگاه های مدنظرشان وارد مذاکره شوند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ آنها تنها تا پایان فصل قرارداد دارند و البته از این جمع برخی تمایل به جدایی دارند و برخی دیگر احتمالا در بارسا ماندنی خواهند بود. هرچند بارسلونا با مشکلات مالی زیادی دسته به گریبان است اما باشگاه بی میل نیست تا با هر هفت بازیکن تمدید کند چرا که می تواند در تابستان از انتقال برخی از آنها به سود بیشتری برسد.

1752738

سرخیو بوسکتس : بارسلونا از تمدید قرارداد و حفظ کاپیتان خود ناامید به نظر می رسد. هرچند ژاوی تمایل زیادی دارد تا بوسکتس در بارسا بماند ولی این بازیکن تصمیم خود برای جدایی را گرفته و احتمالا تابستان پیش رو راهی اینتر میامی در لیگ آمریکا خواهد شد. شایعاتی مبنی بر جدایی او در زمستان نیز منتشر شده ولی بعید است این اتفاق رخ بدهد.

سرجی روبرتو: تمایل سرجی ماندن در بارسلوناست و ژاوی هم به او اعتماد دارد ولی واقعیت این است که تا به اینجا نتوانسته چندان برای بارسا در ترکیب ثابت بازی کند. وضعیت و فرم او در ادامه فصل در تصمیم‌گیری نهایی باشگاه برای ارائه پیشنهاد تمدید به او تعیین کننده خواهد بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی