|

یحیی بی‌خیال جذب یک بازیکن نمی شود!

یحیی برای تقویت خط حمله پرسپولیس به دنبال جذب یک مهاجم در نیم فصل است.

لینک کوتاه کپی شد

یحیی گل‌محمدی در مصاحبه‌های اخیرش تاکید داشته که باشگاه پرسپولیس با عیسی آل‌کثیر به توافق برسد تا این بازیکن بتواند به تمرینات برگردد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرهیختگان؛ اصرار گل‌محمدی به این خاطر نیست که یورگن لوکادیا ایران را ترک کرده و عیسی می‌تواند جای او را پر کند بلکه مساله چیز دیگری است. واقعیت امر این است که یحیی برای اینکه مهاجم تیمش در هنگام بازی برای این تیم دچار آسیب‌دیدگی از ناحیه رباط صلیبی شد اخلاق حکم می‌کند که باشگاه برای قدرشناسی هم که شده او را به حال خودش رها نکرده و این فرصت را در اختیار این بازیکن قرار دهد تا بار دیگر با پیراهن پرسپولیس به میدان برود. به همین منظور هم یحیی از درویش خواسته انتقال عیسی را نهایی کنند تا او بتواند با تمرین در کنار تیم به خودش را برای بازگشت به میادین آماده کند.

خود عیسی هم تمایل زیادی برای ماندن دارد، اما مدیر برنامه‌های او یک‌سری خواسته‌های مالی از مسئولان باشگاه پرسپولیس در این انتقال داشته که با آن موافقت نشده است. در شرایط فعلی هم طرفین در حال مذاکره هستند تا بر سر مسائل مالی به توافق برسند. قدر مسلم آل‌کثیر گزینه تقویت خط حمله پرسپولیس است نه جانشین برای لوکادیا. از این رو پرسپولیس اگر با هر یک از گزینه‌های اشاره‌شده یا حتی مهاجم خارجی دیگری به توافق برسد، آل‌کثیر را هم جداگانه به خدمت خواهد گرفت. آل‌کثیر قابلیت این را دارد که در جناحین هم بازی کند و یحیی او را بیشتر برای مهاجم مکمل مدنظر دارد تا اینکه بخواهد از او به‌عنوان تک‌مهاجم استفاده کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی