|

بازگشت دوباره مهاجم محبوب به پرسپولیس کلید خورد؟!

با رفتن لوکادیا بار دیگر خبرهایی مبنی بر بازگشت علیپور به پرسپولیس شنیده می شود.

لینک کوتاه کپی شد

یورگن لوکادیا رسما به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که به ایران بازنخواهد گشت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبر ورزشی؛ بعد از این اتفاق شاید بیشتر از همه یحیی گل محمدی نگران و دچار مشکل خواهد شد. لوکادیا تا به حال با ۶ گل زده صدرنشین جدول گلزنان و ستاره تیمش در فصل جاری بوده است.

اما در همین خصوص علیپور که فصل بدی را در ژیل ویسنته پشت سر نگذاشته ، علاقه زیادی دارد تا به تیم ملی دعوت شود و حضور در جام ملت‌های آسیا را تجربه کند. اتفاقی که در زمان حضور اسکوچیچ و کی روش در تیم ملی رخ نداد ولی این بازیکن همچنان امیدوار است تا بتواند نظر مساعد سرمربی تیم ملی ( هر کسی که انتخاب شود) را جلب کند.

از همین رو بازگشت به پرسپولیس و درخشش در این تیم می‌تواند در این راه خیلی به علیپور کمک کند. با توجه به ضعف پرسپولیس در خط حمله و نداشتن یک مهاجم ششدانگ (پس از جدایی لوکادیا)، حضور علیپور به پرسپولیس هم خیلی می‌تواند کمک کند. آنطور که مشخص است استارت مذاکرات بین باشگاه پرسپولیس و مدیربرنامه‌های علیپورباید زده شود و به زودی مذاکرات بین طرفین جدی تر خواهد شد.

گرچه این مهاجم با ژیل ویسنته قرارداد دارد اما با پرداخت مبلغی می‌توان رضایتنامه او را مثل شهریار مغانلو یا محمد محبی و ... گرفت.

علیپور در باشگاه پرسپولیس در فصل ۹۷–۱۳۹۶ آقای گل لیگ برتر ایران و نیز در ۹۷–۱۳۹۶ بهترین مهاجم سال فوتبال ایران شد. علیپور جوان‌ترین گلزن تاریخ شهرآورد تهران است. مهاجمی که موفق به زدن ۴ گل در این بازی شده‌است. همچنین او در فینال جام حذفی فوتبال ایران ۹۸–۱۳۹۷ گل پیروزی‌بخش پرسپولیس را به ثمر رساند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی