|

لوکادیا فرودگاه رفت ولی برگشت!

مهاجم هلندی پرسپولیس قصد داشت بدون اطلاع باشگاه ایران را ترک کند.

لینک کوتاه کپی شد

یورگن لوکادیا مهاجم هلندی تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز این تیم حاضر نشد تا چمدان‌های خود را برای خروج از کشور ببندد و راهی فرودگاه امام خمینی شود و کشور را بدون اطلاع مسئولان باشگاه ترک کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از مهر؛ او هنگامی که قصد خروج داشت با تصمیم مأموران نیروی انتظامی مبنی بر عدم ممنوع‌الخروجی به دلیل پرداخت نشدن مالیاتش با توجه داشتن ویزای کار روبرو شد.

همین موضوع باعث شد تا لوکادیا با مسئولان باشگاه در فرودگاه تماس بگیرد و آنها را در جریان تصمیم ناگهانی و شوکه کننده خود قرار دهد.

باشگاه نیز ضمن مخالفت صریح با خواسته او اعلام کرد هرگونه جدایی‌اش غیر قانونی است و نمی‌تواند بدون دریافت برگه تسویه مالیاتی از کشور خارج شود.

لوکادیا در حالی صبح امروز در بازگشت به هلند باز ماند که مطالبات ماه‌های حضورش در ایران را گرفته است و طلبی ندارد اما بیماری همسرش را بهانه‌ای برای خروج از کشور عنوان کرد.

لوکادیا به مدیران باشگاه اعلام کرده است دیگر در تمرینات حاضر نخواهد شد و قطعاً پس از پشت سر گذاشتن امور اداری از ایران خارج خواهد شد.

این در حالی است که سرخپوشان پایتخت با اعلام قبلی سازمان لیگ برتر تنها دو روز دیگر مهم‌ترین بازی خود را مقابل استقلال برگزار می‌کنند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی