|

(عکس) مسی اشک سرمربی آرژانتین را درآورد!

مسی، لیونل اسکالونی را به دلیل نگاهش به بازی نیمه نهایی و نحوه هدایت تیم تعریف و تمجید کرد.

لینک کوتاه کپی شد

اسکالونی نزدیک خط طولی و ورودی رختکن‌ها در حالی که دست به سینه است به نقطه‌ای روی چمن سبز ورزشگاه لوسیل خیره شده؛ اینطرف‌تر مسی یکی از اعضای کادر فنی را بغل کرده. ویژه‌ترین فرد اما سرمربی تیم است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ مسی حلقه دستانش را باز می‌کند و به سمت اسکالونی می‌برد که در آستانه گریه کردن قرار دارد تا چند ثانیه پراحساس میان سرمربی و ستاره آرژانتین در مسیری تاریخی شکل بگیرد. دوربین چند بار دور آنها می‌‎چرخد تا ضمن ضمن ثبت این لحظات مشخص شود سرمربی نتوانسته جلوی گریه‌اش را در آغوش مسی بگیرد.

سایت اوله این صحنه فراموش نشدنی رو اینطور به رشته تحریر درآورده است: 

« این مسیِ بی‌نظیر برای همه چیز وقت دارد؛ گلزنی، پاس گل، شکستن رکوردهای جام جهانی، دریبل زدن، به هیجان آوردن مردم و البته برای تمجید از لیونل اسکالونی. خیلی اوقات اتفاق نمی افتد که بازیکنی به مانند مسی اهمیت مربی را تا این حد بالا ببرد ولی او اینکار را کرد و مدام آن را تکرار می‌کند. مسی پس از پیروزی سه بر صفر برابر کرواسی و صعود به فینال جام جهانی، اسکالونی را که در آستانه اشک بود، دوباره در آغوش گرفت. چند دقیقه بعد مسی بار دیگر اسکالونی را با حرف‌هایش در کنفرانس خبری به آغوش کشید.

مسی جزئیات برنامه بازی را که کادر مربیگری در نظر گرفته بود، در کنفرانس خبری به زبان آورد. او گفت با توجه به جریان بازی، همه چیز همانطور که کادر فنی گفته بود اتفاق افتاد. ما می‌دانستیم که آنها توپ را بیشتر در اختیار خواهند داشت و البته ما هم شانس‌های خودمان را خواهیم داشت. برای این مسابقه مثل همیشه آماده بودیم و من از آن بسیار لذت می‌برم.

آرژانتین برخلاف سایر دیدارهای قطر در دقایق ابتدایی مقابل کرواسی ابتکار عمل را به دست نگرفت. توپ به کرواسی داده شد و به جز در برخی لحظات خاص که تیم تحت فشار قرار می‌گرفت، در نیمه خودش منتظر می‌ماند. اما طبق گفته مسی هیچ چیز تصادفی نبود.»

لیونل اسکالونی 44 ساله به عنوان جوان‌ترین مربی جام جهانی 2022 بدون هیچ سابقه بزرگی به یکباره هدایت تیم ملی آرژانتین را در شرایطی که سرمربی زیر 20 ساله‌های این کشور بود برعهده گرفت و حالا در کنار یکی از فراموش نشدنی ستاره‌های تاریخ فوتبال می‌تواند جایگاه خودش را هم دست نیافتنی کند.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی