|

دلیل قهر آل کثیر لو رفت!

بر اساس شنیده‌ها مدیربرنامه‌های عیسی آل کثیر به دفتر باشگاه پرسپولیس رفته و با مدیران وارد مذاکره شده است.

لینک کوتاه کپی شد

عیسی آل‌کثیر ۳۲ ساله در چند فصل گذشته گل‌های مهمی برای پرسپولیس به ثمر رسانده و محبوب هواداران شده است. او دی ماه سال گذشته و در جریان بازی مقابل شهرخودرو در مشهد، دچار پارگی رباط صلیبی شد و فصل را از دست داد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ وضعیت قرارداد جدید عیسی آل‌کثیر با پرسپولیس با وجود گذشت چند هفته همچنان نامشخص است. یحیی گل‌محمدی خواستار عقد قرارداد با عیسی آل‌کثیر شده اما هنوز توافق و قراردادی بین دو طرف به وجود نیامده است. آل‌کثیر که خواسته‌هایی از مدیران باشگاه پرسپولیس داشته این روزها از دسترس مسئولان باشگاه خارج شده و پاسخی به تماس‌های آنها نمی‌دهد.

آل‌کثیر قرار بود دو، سه هفته پیش قرارداد جدید خود را با پرسپولیس امضا کند، اما در این مدت پاسخی به تماس‌های پرسپولیسی‌ها نداده و مشخص نیست قراردادی امضا خواهد شد یا نه؟

ظاهرا مدیربرنامه های عیسی آل‌کثیر ملاقاتی با مدیران باشگاه پرسپولیس داشته و در این جلسه از پیشنهادات جدید و مهم باشگاه های دیگر به این بازیکن صحبت کرده است. این درحالی است که عیسی آل‌کثیر وقتی برای اولین بار در شهریورماه سال ۱۳۹۹ برای مذاکره با پرسپولیس به دفتر باشگاه رفت، پیام محرم نویدکیا سرمربی وقت سپاهان با رقمی بسیار بالاتر را کرد اما...

چانه‌زنی میان افشین پیروانی و علی رغبتی (دو عضو کمیته نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس در آن مقطع) با عیسی آل‌کثیر و برادر پرسپولیسی‌اش ادامه پیدا کرد و این مهاجم دقایقی قهر کرد و از دفتر بیرون رفت اما دوباره با اصرار برادرش برگشت. آل‌کثیر برگشت و با رقمی حدود ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان حاضر شد با پرسپولیس قرارداد ببندد.

این مرتبه اما شاید عیسی آل‌کثیر تصور می کند این آخرین فرصت او برای کسب درآمد بیشتر است و بر همین اساس هنوز خودش راضی نشده جواب تلفن مدیران باشگاه پرسپولیس را بدهد. او مدیربرنامه‌هایش را نزد مدیران باشگاه پرسپولیس فرستاده و هنوز راضی نشده جواب آنها را بدهد!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی