|

برزیل رکورددار جام جهانی قطر شد!

بازی برزیل و صربستان پرتماشاگرترین مسابقه جام جهانی قطر تا این جای کار بود.

لینک کوتاه کپی شد

شاگردان تیته در شرایطی که فوتبالدوستان برزیلی استقبال کم‌نظیری از اولین بازی آنها در جام جهانی 2022 انجام داده بودند، چاره‌ای جز یک نمایش زیبا و بردی دلچسب نداشتند. آنها در حضور بیش از 88 هزار تماشاگر، فوتبالی چشم نواز ارائه کردند و دو گل زدند و چندین گل نزدند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ ورزشگاه لوسیل قطر که ظرفیت رسمی آن 80 هزار نفر اعلام شده است، با استقبال باشکوهی مواجه شد و 88 هزار و 103 نفر برای تماشای بازی برزیل و صربستان در آن حضور یافتند. خیلی از فوتبالدوستان برزیلی امیدوار هستند که مثل جام جهانی بیست سال قبل که در آسیا برگزار و با قهرمانی تیم سلسائو به پایان رسید، دومین جام جهانی آسیایی نیز به کام آنها تمام شود.هواداران برزیلی که برای شروع کار سنگ تمام گذاشته بودند، با بازی امیدوارکننده شاگردان تیته، با خوشحالی ورزشگاه را ترک کردند. آنها در دو دیدار بعدی مرحله گروهی باید مقابل کامرون و سوئیس به میدان بروند.

تصاویری که عکاس ورزش سه از جو ورزشگاه لوسیل قطر در حین بازی برزیل و قطر ثبت کرده به خوبی نشان از محبوبیت بالای تیم ملی برزیل و شور و حرارت سکوهایی دارد که نیمار و هم‌تیمی‌هایش را به سمت کسب برد در گام اول هدایت کردند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی