|

آخرین شانس کی روش!

قرارداد کی روش در صورت کسب نتایج خوب در دو بازی آینده ایران و صعود این تیم به مرحله حذفی جام جهانی قطر به احتمال فراوان تمدید می شود.

لینک کوتاه کپی شد

تیم ملی فوتبال ایران در اولین دیدار خود در جام جهانی قطر برابر انگلیس شکست سنگین ۶ بر ۲ را متحمل شد که این باعث بروز انتقادتی از سرمربی حال حاضر این تیم شده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از روزنو؛ کارلوس کی‌روش که بعد از برکناری دراگان اسکوچیچ برای دومین بار هدایت تیم ملی فوتبال ایران را برعهده گرفت، جام جهانی سوم خود را به همراه یوز‌های ایرانی تجریه می‌کند.

قرارداد کی‌روش که برای مدت چهار ماه و تا پایان جام جهانی قطر تنظیم شده بود به احتمال فراوان در صورت صعود به مرحله حذفی این رقابت‌ها تمدید خواهد شد.

قبل از سفر تیم ملی فوتبال ایران به قطر شایعاتی به گوش رسید که قرار است بعد از رقابت‌های جام جهانی هدایت این تیم به سرمربی ایرانی برسد. اما کی‌روش می تواند با کسب دو دو برد دلچسب مقابل ولز و آمریکا آینده کاری خود را در تیم ایران تضمین کند.

این موضوع برای کارلوس کی روش و همکاران وی روی نیمکت تیم ملی انگیزه‌ای خواهد بود تا با بیشتر کردن تلاش خود زمینه ساز صعود تیم ایران به دور بعد شوند.

گفتنی است تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه روز جمعه در دومین بازی خود در چارچوب بازی‌های مرحله گروهی جام جهانی به مصاف ولز خواهد رفت و در صورت برد، با روحیه‌ای دوچندان به مصاف آمریکا خواهد رفت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی