|

معمای بزرگِ تیم ملی؛ سنگربان ایران در بازی مقابل ولز

حسین حسینی، امیر عابدزاده و پیام نیازمند گزینه‌های در دسترس کی‌روش برای دیدار با تیم ملی ولز در صورت عدم همراهی علیرضا بیرانوند هستند.

لینک کوتاه کپی شد

 تیم ملی ایران روز گذشته شکستی 6 گله را برابر تیم ملی انگلیس متحمل شد تا سنگین‌ترین باخت ایران در ادوار جام جهانی به‌ثبت برسد؛ شکستی که در شرایطی رقم خورد که دروازه‌بان شماره یک تیم ملی در خط دروازه حضور نداشت! علیرضا بیرانوند بعد از برخورد شدید و زودهنگام با مجید حسینی، به دلیل شکستگی بینی قادر به همراهی تیم ملی نبود تا جای خود را به حسین حسینی بدهد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبال 360، بیرانوند بعد از خروج از زمین مسابقه به بیمارستان منتقل شد تا وضعیت بینی او مورد بررسی قرار بگیرد و گفته می‌شود که صبح امروز از بیمارستان مرخص شده، اما هنوز وضعیت دروازه‌بان شماره یک تیم ملی برای دیدار بعدی مشخص نیست تا کارلوس کی‌روش با چالشی بزرگ در خط دروازه مواجه باشد.

سرمربی پرتغالی شکست را پیش از موعد پذیرفت!

علیرضا بیرانوند بعد از مداوای طولانی‌مدت به زمین مسابقه بازگشت اما چند ثانیه بعد دوباره روی زمین افتاد و از کادرفنی خواست تا فرآیند تعویض او انجام شود. در این لحظه کارگردان تلویزیونی مسابقه با نشان دادن تصویر کارلوس کی‌روش یک قاب بسیار جالب‌توجه را به نمایش گذاشت؛ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با دستان خود به نشانه ناراحتی از غیبت بیرانوند به سرش می‌زد. چون بی‌شک کارلوس کی‌روش برای موفقیت و رسیدن به حداقل یک امتیاز روی درخشش دروازه‌بان باتجربه تیمش حساب باز کرده بود اما مصدومیت علیرضا بیرانوند باعث شد تا شرایط علیه شاگردان کی‌روش تغییر کند.

ناکامی بزرگ «حسینی» در مهم‌ترین بازی زندگی‌اش

حسین حسینی کاپیتان استقلال که در جمع آبی‌پوشان پایتخت نمایش‌های خوبی را از خود نشان داده بود، شاید تصور نمی‌کرد که در مقابل انگلیس و خط حمله پرستاره‌اش بخواهد فرصت بازی به‌دست آورد. ناآمادگی فنی حسینی باعث شد تا او نتواند انتظارات را برآورده کند و ناکام در بسته نگه داشتن دروازه تیم ملی ایران در مقابل خط حمله قدرتمند انگلیس باشد.

حسینی که بهترین فرصت را برای تثبیت جایگاه خود در ترکیب تیم ملی به‌دست آورده بود، با دریافت 6 گل حالا شرایط سختی برای تثبیت جایگاه خود در فهرست تیم ملی دارد و البته که به لحاظ روحی-روانی هم بی‌شک در شرایط خوبی به‌سر نمی‌برد. البته که با بدشانسی دروازه‌بان آبی‌ها، خط دفاعی تیم ملی هم نمایش بسیار آشفته‌ای داشت تا شب تلخ دروازه‌بان آبی‌ها تکمیل شود.

همگان در انتظار تصمیم «کارلوس کی‌روش»

علیرضا بیرانوند صبح امروز از بیمارستان مشخص شده اما با این وجود شرایط او برای حضور در ادامه مسابقات جام جهانی 2022 قطر نامشخص است. برخی خبرهای غیررسمی حکایت از آن دارد که بیرانوند شانس حضور در جام جهانی را از دست داده و کارلوس کی‌روش باید به‌دنبال انتخاب یک جانشین مناسب برای او در خط دروازه باشد.

سرمربی پرتغالی تیم ملی در تصمیمی جنجالی نام 4 دروازه‌بان را در فهرست بازیکنان برای حضور در جام جهانی جای داد و انتقادات زیادی متحمل او شد، اما حالا به نظر می‌رسد با توجه به شرایط به‌وجود آمده برای بیرانوند از حجم انتقادات در این زمینه از کی‌روش کاسته شود.

حسین حسینی، امیر عابدزاده و پیام نیازمند گزینه‌های در دسترس کارلوس کی‌روش برای دیدار با تیم ملی ولز در صورت عدم همراهی علیرضا بیرانوند هستند. مسابقه‌ای که جمعه 4 آذرماه برگزار می‌شود و باید دید سرمربی پرتغالی چه تصمیمی می‌گیرد. اعتماد دوباره به حسینی یا میدان دادن به عابدزاده و یا حتی نیازمند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی