|

از این ستاره در جام جهانی بترسید!

مسی در 23 بازی خود از ماه ژوئن 21 گل به ثمر رسانده و در بهترین فرم به جام جهانی قطر رسیده است.

لینک کوتاه کپی شد

به نقل از آاس، آرژانتین در جام جهانی با لهستان، مکزیک و عربستان هم گروه است و شاید کمترین دغدغه هواداران آرژانتینی صعود از این گروه باشد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ آنها از حالا به فینال جام جهانی فکر می کنند و البته خوشبینی‌شان بی دلیل هم نیست.

آلبی سلسته در دوره های اخیر جام جهانی هرگز تیمی به یکدستی حالا نداشته و لیونل اسکالونی توانسته توازن خوبی بین همه خطوط ایجاد کند. با یک لیونل مسی آماده، آرژانتین فتح جام جهانی را هدف قرار داده است. کافی است به آمار مسی نگاه کنید. او از ماه ژوئن تاکنون در همه رقابت های باشگاهی و ملی توانسته 21 گل بزند.

 پنج گل برابر استونی، دو گل برابر هندوارس و جامائیکا و یک گل برابر امارات در بازی های دوستانه ملی، هفت گل برای پی اس جی در لیگ یک فرانسه و چهار گل نیز در لیگ قهرمانان نشان می دهند که مسی در فرم ترسناک خود قرار دارد. 21 گل در 23 بازی از سوی مسی بهترین اتفاق ممکن برای آرژانتینی ها بود. قهرمانی سال گذشته در کوپا آمریکا با شکست برزیل هم بار بزرگی را از روی دوش مسی برداشت و او بالاخره به یک افتخار ملی دست یافت. بسیاری معتقدند فوتبال یک جام جهانی به مسی بدهکار است و باید دید که آیا دومین افتخار ملی مسی، فتح جام جهانی 2022 خواهد بود؟ باید به انتظار نشست.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی