|

پیشکسوت تیم ملی : این تیم پتانسیل صعود از گروه را دارد

مدافع اسبق تیم ملی فوتال کشورمان در مورد تقابل با تیم انگلیس صحبت کرد.

لینک کوتاه کپی شد

محمد نصرتی در خصوص وضعیت این روزهای تیم ملی در آستانه شروع جام جهانی اظهار داشت: دو بازی تدارکاتی اخیراً برگزار شده است. بازی با تونس را که ندیدیم و در بازی با نیکاراگوئه هم که لژیونرها حضور نداشتند و برای همین اطلاعات زیادی از تیم ملی در دسترس نیست و فقط می‌توانم بگویم که امیدوارم وضعیت خوبی در تیم حاکم باشد. تیم چند هفته تمرین در تهران داشت و حالا هم که به طور کامل در قطر دور هم جمع شدند و امیدوارم در این فرصت به هماهنگی خوبی رسیده باشند و در بازی با تونس هم کادرفنی به خواسته‌هایش رسیده باشد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایلنا؛ وی در مورد تقابل با انگلیس در روز نخست جام جهانی هم عنوان کرد:

انگلیس سخت‌ترین تیم این گروه است و خودش از مدعیان قهرمانی جام جهانی است ولی خب ما تجربیات خوبی از دو دوره قبل با حضور کی‌روش داریم و توانستیم در دیدارهای مهمی مثل آرژانتین و اسپانیا عملکرد خوبی داشته باشیم و حالا با بدشانسی شکست خوردیم وگرنه ایستادگی خوبی داشتیم و به نظرم آن تیم‌ها کیفیت بالاتری از انگلیس این دوره داشتند. می‌توانیم در این بازی نتیجه بگیریم و اگر از این بازی امتیاز بگیریم بخش زیادی از راه صعود را رفته‌ایم.

نصرتی در پایان در مورد شرایط صعود از گروه هم توضیح داد:

اگر در بازی با انگلیس بتوانیم یک امتیاز بگیریم گام بزرگی در این مسیر برداشتیم و با نمایشی که از تیم ملی در دیدارهای دوستانه خصوصاً بازی با اروگوئه دیدم می‌توانیم ولز و آمریکا را شکست دهیم و در این شرایط صعود اتفاق غیر قابل دسترسی نیست. ما بازیکنان با کیفیتی داریم و در ساختار دفاعی هم با شناختی که از کی‌روش داریم می‌تواند وضعیت خوبی در تیم ایجاد کند و امیدوارم با نتایج خوب از قطر برگردند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی