|

کنایه جنجالی فتح‌الله‌زاده به آجورلو!

مدیرعامل تازه وارد باشگاه استقلال بعد از اعتصاب بازیکنان و عدم حضور در تمرین در مصاحبه‌ای به مدیرعامل پیشین این باشگاه حمله کرد.

لینک کوتاه کپی شد

اگرچه علی فتح‌الله‌زاده در روزهای اولیه حضور در استقلال در صحبت‌های خود به تمجید از مصطفی آجورلو پرداخت و مدام اعلام می‌کرد او روزهای موفقی را در استقلال داشته و نباید درباره اش حرف ناپسندی زده شود، اما او حالا خودش با رسیدن به شرایط بی‌پولی آجورلو را مورد خطاب قرار داده و انتقادهای تندی را علیه مدیرعامل پیشین آبی‌ها بر زبان آورده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ فتح‌الله‌زاده در گفت وگویی که با خبرگزاری فارس داشت در واکنش به مشکلات مالی و اقدام بازیکنان برای تحریم تمرین گفت:چون قبلا به آن‌ها برای پرداخت پول‌هایشان قول داده بودند اما انجام ندادند، این اتفاق افتاده است. حالا قرار است با آن‌ها صحبت کنم و ببینم موضوع چیست و امور را پیگیری کنم.

او درباره احتمال ادامه اعتصاب در تمرینات استقلال تاکید کرد: به هرحال بازیکن هستند و باید ببینم هر یک چقدر گرفته‌اند. چه کسی کم گرفته یا زیاد گرفته، هنوز اطلاعی از موضوع ندارم. باید بررسی کنم تا تصمیم گیری و در مورد آن صحبت کنم.

فتح‌الله زاده در خصوص مشکلات مالی استقلال مانند پرونده استراماچونی، عنوان کرد: مشکلات مالی زیادی وجود دارد. همه منابع هزینه و خرج شده، یک ریال در باشگاه نیست. 300 میلیارد هم باید فورس ماژور پول تزریق کنیم. این کار سختی است و در حال پیگیری آن هستیم.

وی در خصوص درخواست وام 200 میلیارد تومانی باشگاه استقلال، گفت: خیلی تعجب می‌کنم در مورد آن‌هایی که 150 میلیارد را گرفتند و خرج کردند، هیچ خبری نیست. چگونه کسی متوجه نشد؟ 150 میلیارد خرج کردند و یک آب هم روی آن نوشیدند! هیچ خبری نشد. ما تا تقاضای خودمان را مطرح کردیم خبرش منتشر شد. هنوز معلوم نیست بدهند یا ندهند، خبرش منتشر شد. این خوب نیست.

فتح‌الله زاده گفت: اگر خبرنگاری زرنگ است، باید در مورد آن‌ها هم زرنگی می‌کرد. بله، وقتی تیمی پول ندارد باید وام بگیرد. چکار باید بکند؟ فضا و موضوعات فرا تر از این حرف‌ها است. در یک موقعیت خوب انشاالله حرف‌هایم را می‌زنم. آدمی که تازه مشغول به کار شده باید ببیند چه خبر است و به موضوعات اشراف پیدا کند. انشاالله در هفته آینده کامل صحبت می‌کنم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا تایید پرداخت کامل پول انتقال محمد محبی به این باشگاه رسیده، اظهار داشت: بخشی از این پول تایید شده اما بخش دیگری که پرداخت کردیم را می‌گویند نرسیده اما ما 230 هزار یورو را پردخت کرده‌ایم و منتظر تاییدیه‌اش هستیم.

وی در خصوص تهیه منبع مالی برای پرداخت پول استراماچونی، گفت: باشگاه کاملا خالی است. یکی از دوستان هم جایی گفته بود آدمی که می‌آید باید بداند. آدم چگونه باید بداند؟ از کسی که مسئول است می‌پرسد. ما پرسیدیم گفتند 300  (میلیارد) در حساب است. ما آمدیم دیدیم 300 تا در حساب نیست و 300 تا دیگر هم قرض گرفته شده است. یعنی 300 میلیارد هم تعهد داریم و باید انجام بدهیم. شما ببینید که چقدر ماجرا فرق می‌کند.

فتح‌الله زاده در مورد پرداخت پاداش سوپرجام، عنوان کرد: باید پول بیاید تا بتوانیم پرداخت کنیم. در این بی پولی دو پاداش قبلی که پرداخت نشده بود را پرداخت کردم. تلاش می‌کنیم به کمک خدا مشکلات را برطرف کنیم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی