|

آرای انضباطی بازی پرسپولیس - ملوان اعلام شد

کمیته انضباطی رای های خود را در خصوص تیم های تخلفات تیم های لیگ برتری و جام حذفی صادر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ دیدار تیم‌های ملوان بندر انزلی و پرسپولیس تهران از رقابت‌های لیگ برتر در هفته دهم برگزار و از سوی مازیار زارع سرمربی تیم ملوان بندر انزلی تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراج شد، رخ داد. وی  با احتساب یک جلسه محرومیت تعلیقی جمعاً دو جلسه محرومیت از مسابقات رسمی و پرداخت یک میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد این جریمه از حیث جریمه نقدی قابل تجدیدنظر است.

 بابک پورغلامی کمک مربی تیم ملوان بندر انزلی به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراج شد ،به پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

محمدرضا مولایی کمک مربی تیم ملوان بندر انزلی به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراج شد باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند .

باشگاه ملوان بندر انزلی به دلیل داشتن پنج بازیکن اخطاری ۲۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی باید پرداخت کند.

*دیدار تیم‌های پرسپولیس و مس کرمان در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر برگزار و از سوی محسن جعفری تدارکات تیم مس کرمان تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری درقبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراج شد رخ داد. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*مسابقه تیم‌های فوتبال پیکان تهران و مس رفسنجان از سری رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان برگزار و از سوی عاطفه رضایی مربی تیم مس رفسنجان تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر ورزشی و عدم رعایت ماده ۷۱ مقررات انضباطی انجام مصاحبه و نشر اکاذیب رخ داد. وی به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این را از حیث محرومیت قابل تجدیدنظر است.

 تیم مس کرمان به دلیل داشتن پنج بازیکن اخطاری باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*مسابقه تیم‌های صنعت نفت آبادان و پیکان تهران در هفته یازدهم لیگ برتر برگزار و از سوی رضا رهقی مدیر تیم پیکان تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری نسبت به مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراج شد رخ داد. وی به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند این رقابت‌ها تجدید نظر است.

*دیدار دیدار تیم‌های کیا شاهرود و گسترش خوی از سری مسابقات جام حذفی کشور برگزار و از سوی  آرمین ولیلو قزلباس بازیکن تیم گسترش خوی تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه رخ داد. وی به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم است. این رای از محرومیت قابل تجدیدنظر است.

 میرشاد سرکاری بازیکن تیم گسترش خوی به دلیل بدرفتاری در قبال مقام مسئول مسابقه به 3 جلسه از همراهی تیم خود محروم و باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای از حیث محرومیت قابل تجدیدنظر است.

 حسن عباس زاده بازیکن تیم گسترش خوی به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه به 3 جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این را از حیث محرومیت قابل تجدیدنظر است.

 محمد حسن نژاد بازیکن تیم گسترش خوی به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه به 3 جلسه از همراهی تیم خود محروم و باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این را از حیث محرومیت قابل تجدیدنظر است.

 میر کریم موسوی مربی تیم گسترش خوی به خاطر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه به مدت دو جلسه از همراهی تیم خود محروم شد وی باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدیدنظر از حیث محرومیت است.

تیم گسترش خوی به خاطر داشتن ۶ بازیکن اخطاری و مسئول شناخته شدن در نیمه تمام ماندن مسابقه در حالی که تا دقیقه ۷۵ یک بر صفر به سود تیم مقابل در جریان بود با نتیجه سه بر صفر بازنده اعلام شد و باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند این رای قابل تجدید نظر است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی