|

(عکس) شوخی جنجالی مسی همه را شوکه کرد!

تنها یک هفته مانده به آغاز جام‌جهانی ۲۰۲۲ و مسی با ویدئوی وایرال شده‌اش همه را شوکه کرد.

لینک کوتاه کپی شد

لیونل مسی وانمود کرد که مصدوم شده و هواداران و هم‌تیمی‌هایش را در بهت و نگرانی فرو برد، اما بلافاصله خندید و گفت که این فقط شوخی بود.

 به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو؛ ویدئویی که از لیونل مسی وایرال شده هواداران را برای ثانیه‌هایی شوکه کرد. مسی در این ویدئو ران پایش را گرفته و لنگ لنگان راه می‌رود، اما چند ثانیه بعد می‌خندد و همه می‌فهمند که اسطوره در سلامتی کامل به سر می‌برد و فقط شیطنتش گل کرده است.

هفته آینده تیم ملی آرژانتین باید مقابل عربستان سعودی بازی کند و مصدومیت مسی می‌توانست هواداران بی‌شمارش را به شدت ناراحت کند. اما حالا خیال همه از سلامتی مسی راحت شد.

شیطنت مسی باعث واکنش بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی شد. یکی از هواداران نوشت: «با این چیزها شوخی نکن.» دیگری نوشت: «ببین چطور ما را دست انداخته.» یکی هم نوشته بود: «نزدیک بود سکته کنم.» خیلی‌ها هم گفتند «مسی دیگر از این کارها نکن.»

هواداران آرژانتینی امیدوارند که کابوس سال ۲۰۱۴ برایشان تکرار نشود و این بار در فینال به قهرمانی برسند. آرژانتین با هم‌گروه شدن با لهستان، مکزیک و عربستان سعودی قرعه نسبتا آسانی دارد و می‌تواند به راحتی از گروهش بالا بیاید. اگر تیم به یک‌چهارم نهایی برسد مسی می‌تواند در هزارمین بازی دوران حرفه‌ای خود بازی کند.

شوخی مسی هواداران را تا مرز سکته قلبی برد

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی