|

اردوی پرسپولیس هم مثل استقلال لغو می شود؟

هنوز برگزاری اردوی خارجی پرسپولیس هم قطعی نیست. اردوی استقلال هم پیش از آن لغو شده بود.

لینک کوتاه کپی شد

در تمام روزهایی که رسانه ها از قطعی شدن اردوی امارات پرسپولیس خبر داده و حتی نام حریفان تدارکاتی پرسپولیس را نیز منتشر می کردند در طرفداری نوشتیم هنوز هیچ کشوری به عنوان تیم میزبان انتخاب نشده و برگزاری اردو در امارات به هیچ وجه قطعی نیست.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ حتی روز قبل که یحیی گل محمدی نیز مدعی شد این اردو از روز 7 آذر در امارات برگزار می شود خبر دادیم یحیی گل محمدی به واسطه همین اخبار چنین اظهار نظری کرده است. حالا با توجه به مخالفت شواری برون مرزی با حضور تیم های ایرانی در امارات، باید دید پرسپولیس از میان دو کشور عمان یا کویت کدام کشور را برای برگزاری اردو انتخاب خواهد کرد.

رایزنی ها برای انتخاب حریفان تدارکاتی همچنان ادامه دارد. اگرچه باشگاه پرسپولیس موفق شده با چند کمپ مجهز در این دو کشور به توافق های ابتدایی برسد اما شرط اصلی برگزاری اردو، رویارویی با چند حریف تدارکاتی مناسب است، حریفانی که بتوانند به خوبی تیم یحیی گل محمدی را با چالش مواجه کنند.

اگرچه تا پیش از این فرصت خوبی برای برگزاری اردو و حتی چند بازی دوستانه مناسب برای سرخ ها فراهم شد اما با توجه به تاکید یحیی به برگزاری اردو بین هفتم تا دهم آذر، باید دید باشگاهی برای برگزاری دیدارهای دوستانه از این زمان به بعد موافقت خواهد کرد یا نه.

به هر روی هنوز برگزاری اردوی خارج از ایران قطعی نیست و باید دید درنهایت گل محمدی با کدام شرایط پیشنهاد شده موافقت خواهد کرد. اگر هم سرخ ها در همین تهران اردوی خود را برگزار کردند، چندان تعجب نکنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی