|

جواب تند منچستریونایتد به مصاحبه تاریخی رونالدو!

مصاحبه رونالدو علیه منچستریونایتد، بازتابی گسترده در دنیا داشت. دقایقی پیش یونایتد به این مصاحبه واکنشی رسمی نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

صبح امروز بود که مصاحبه جنجالی کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی منچستریونایتد با پیرس مورگان منتشر شد تا باشگاه انگلیسی در شوک فرو برود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ مهاجم باتجربه شیاطین سرخ در شرایطی که اوضاع باشگاه در هفته های اخیر رو به بهبود بوده، به شدت مدیران و کادر فنی یونایتد را مورد انتقاد قرار داد و به نظر می‌رسد دیگر محال است شاهد حضور رونالدو با لباس قرمز این تیم در میادین باشیم.

اسکای اسپورتس در گزارشی مدعی شد مدیران و بازیکنان منچستریونایتد هنوز متوجه نمی شوند که چرا کریستیانو رونالدو چنین حرف‌هایی را در رسانه‌ها مطرح کرده است. همه اعضای باشگاه به شدت ناامید شدند و نمی‌دانند رونالدو چرا این‌گونه به باشگاه، سرمربی و هم‌تیمی‌هایش بی‌احترامی کرده است..

دقایقی پیش باشگاه منچستریونایتد بیانیه ای رسمی در واکنش به مصاحبه جنجالی رونالدو منتشر کرد. در این بیانیه آمده است :«باشگاه مصاحبه صورت گرفته توسط کریستیانو رونالدو را تحت بررسی قرار خواهد داد و پس از مشخص شدن کامل حقایق، اقدام به پاسخگویی خواهد کرد. تمرکز اصلی ما روی آماده شدن برای نیم فصل دوم و ادامه روند کنونی، اعتقاد و اعتماد بین بازیکنان، سرمربی، مدیران و تمامی کارکنان خواهد بود.»

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی