|

پدیده استقلال در راه اروپا؟

انتخاب امیرعلی صادقی از سوی کی‌روش باعث شد تا مدیرعامل استقلال به فکر انتقال این بازیکن به اروپا باشد.

لینک کوتاه کپی شد

علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال که سابقه زیادی در انتقال بازیکنان به کشورهای خارج از ایران و لیگ های اروپایی را در کارنامه دارد این روزها از هر راهی به دنبال کسب درآمد برای رفع مشکلات مالی باشگاه استقلال است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبر ورزشی؛ از نزدیکان به باشگاه استقلال خبردار شدیم با توجه به شرایط سنی امیرعلی صادقی که در بهمن ماه امسال ۲۱ سالش را به پایان می رسد و در آستانه ۲۲ سالگی قرار دارد، مدیرعامل استقلال در نظر دارد تا این بازیکن جوان را در فصل زمستانی نقل و انتقالات یه یکی از لیگ های اروپایی منتقل کند.

ظاهراً فتح‌الله‌زاده مقدمات این کار را هم از طریق نزدیکان، دوستان و رابطین خود با آژانس های بین المللی نقل و انتقالات بازیکن استارت زده تا امیر علی صادقی در ازای رقم قابل توجهی به یکی از تیم‌های اروپایی ترانسفر شود.

صادقی در ابتدای فصل گذشته (لیگ برتر بیست و یکم) از باشگاه سایپا به استقلال پیوست و در لیگ قبل در ۹ دیدار به مدت ۱۲۸ دقیقه برای تیم قهرمان به میدان رفت. صادقی در فصل جاری نیز در دو بازی مقابل سپاهان و نفت مسجد سلیمان به ترتیب ۲۸ و ۱۹ دقیقه برای ساپینتو در ترکیب استقلال بازی کرد اما پس از آن دیگر فرصتی برای حضور در جمع مهاجمان استقلال را پیدا نکرد.

کارشناسان بر این باورند درخشش قایدی، محبی و بابایی در ترکیب استقلال باعث شد تا این بازیکن فرصتی برای عرض اندام در حضور این بازیکنان باتجربه پیدا نکند، اما کارلوس کی‌روش جرقه ترانسفر شدن این بازیکن را در ذهن فتح‌الله‌زاده زد.

شایان ذکر است؛ طبق اخبار رسیده گفته می‌شود شاید صادقی از همان مسیری که سید مجید حسینی و اللهیار صیادمنش راهی خارج از کشور شدند ابتدا به سوپرلیگ ترکیه رفته و سپس از آنجا و در صورت درخشش عارم دیگر تیم های اروپایی شود. با توجه به حضور علی کریمی و مامه بابا تیام در سوپرلیگ ترکیه با انتقال احتمالی صادقی به این لیگ باید گفت این رقابتها در سالهای لخیر در تسخیر لژیونرهای استقلالی بوده است.

قطعا فتح‌الله‌زاده از این طریق بخشی از مشکلات مالی استقلال مرتبط با تهیه ارز با قیمت بالای دلار را از پیش رو برمی دارد چرا که طبق روال قبل می تواند از تیمی که بازیکن استقلال را به آن منتقل می کند بخواهد وجه مربوطه برای این انتقال را مستقیما به حساب طلبکاران خارجی واریز کند تا به مشکلات تحریم و انتقال وجه بانکی هم دچار نشود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی