|

پرسپولیس 19 روز زمان دارد!

با برگشت ملی پوشان، گل محمدی 19 روز زمان دارد تا تیمش را با تمام نفرات آماده بازی دربی کند.

لینک کوتاه کپی شد

با اعلام برنامه سازمان لیگ، بازی بعدی پرسپولیس در لیگ برتر که اتفاقاً دربی سنتی پایتخت مقابل استقلال خواهد بود روز سه شنبه 29 آذر ماه برگزار می‌شود. با این برنامه، بین دو بازی پرسپولیس در لیگ برتر 54 روز فاصله خواهد افتاد که تنها 12 روز از این تعطیلات 54 روزه سپری شده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ همان طور که در جریان هستید، با تشخیص کادرفنی، تمرینات پرسپولیس قرار است از روز شنبه 21 آبان استارت بخورد. تمریناتی که بدون 5 بازیکن ملی پوش انجام می شود. طبق برنامه ریزی یحیی گل محمدی سرخ پوشان تا روز 8 آذر ماه بدون بازیکنان ملی پوش تمرین می کنند و پس از آن سرخ ها راهی اردوی خارج از کشور می شوند.

در صورت صعود نکردن تیم ملی به دور بعدی رقابت های جام جهانی، آخرین بازی تیم ملی روز 8 آذر مقابل آمریکا انجام می شود و ملی پوشان بلافاصله راهی تهران می شوند تا پس از استراحتی دو روزه از روز 10 یا 11 آذر در تمرین تیمی باشگاهشان حاضر شده و خود را به کادرفنی پرسپولیس معرفی کنند.

از آن جایی که یحیی تاکید داشته اردوی پرسپولیس از روز 10 آذر برگزار شود، ملی پوشان در اردوی خارجی به کاروان تیم اضافه می شوند. با حضور ملی پوشان، تمرینات پرسپولیس در اردوی خارجی با نفرات کامل برگزار می شود و سرخ ها 19 روز فرصت خواهند داشت تا خود را مهیای بازی بزرگ دربی کنند.

حالا باید دید یحیی گل محمدی در تعطیلات 54 روزه لیگ و همین طور فرصت 19 روزه ای که در اختیار دارد تا با تمام ملی پوشان تیمش تمرین کند، موفق به برطرف کردن مشکلات و ضعف های عمده مجموعه تیم در تاکتیک های هجومی خواهد شد یا سرخ ها قرار است همچنان با حداقل ایجاد موقعیت گل روی دروازه حریفان به کار خود ادامه دهند.

ضعفی که هم کارشناسان و اهالی فن روی آن تاکید دارند و هم مربیان پرسپولیس به آن اشاره کردند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی