|

ستاره کره جنوبی به جام جهانی می رسد؟

به گفته فدراسیون فوتبال کره‌جنوبی عمل جراحی سون هیونگ مین با موفقیت انجام گرفته است.

لینک کوتاه کپی شد

چند روز آینده لیست نهایی تیم ملی کره جنوبی با اعلام پائولو بنتو در خروجی وبسایت فدراسیون فوتبال این کشور قرار خواهد گرفت اما در آستانه این اتفاق مهم، همه چیز تحت تاثیر مصدومیت مهم‌ترین ستاره کره جنوبی است: سون هیونگ مین.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ کسی فکرش را هم نمی‌کرد که پس از هم‌گروهی با پرتغال و اروگوئه که به خودی خود کابوس هر تیم آسیایی است، یک آسیب دیدگی هم به سراغ بهترین بازیکن این تیم بیاید. اما این اتفاق در آخرین دقایق بازی تاتنهام و مارسی رخ داد تا سون در آستانه از دست دادن جام جهانی قرار بگیرد.

با این حال و برخلاف بدبینی اولیه، همه چیز تاکنون به خوبی پیش رفته و ساعاتی پیش نیز فدراسیون کره سکوت خود در مورد این ستاره را شکست و در اظهارنظر رسمی از جراحی این بازیکن خبر داد.

یک مقام رسمی فدراسیون فوتبال کره به خبرگزاری یونهاپ گفت: «خبرهایی را از تاتنهام دریافت کردم مبنی بر اینکه سون هیونگ مین به خوبی تحت عمل جراحی قرار گرفته است.»

وی افزود: «هنوز زود است که درباره احتمال حضور سون هیونگ مین در جام جهانی صحبت کنیم، زیرا او به تازگی عمل جراحی خود را به پایان رسانده است.»

خبرگزاری یونهاپ همچنین تاکید کرد که فدراسیون فوتبال کره‌جنوبی ارزیابی مثبتی از وضعیت سون هیونگ مین دارد و تصور می‌کند که او آماده حضور در جام جهانی خواهد شد.

مصدومیت سون شکستگی از ناحیه استخوان اطراف چشم است که چندی پیش برای کوین دی بروین نیز پیش آمد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی