|

دو ستاره جوان پرسپولیس به دنبال جدایی؛ مقصد اصفهان

سینا اسدبیگی هافبک پرسپولیس به دنبال توافق با ذوب آهن باشگاه سابق خودش است.

لینک کوتاه کپی شد

بازگشت آل‌کثیر به پرسپولیس کار را برای مهدی عبدی برای حضور در ترکیب اصلی سخت‌تر از همیشه خواهد کرد. با توجه به همین مساله عبدی به‌دنبال این است که نیم‌فصل دوم راهی تیم دیگری شود. مدیر برنامه‌های او غیرمستقیم مذاکراتی با تیم‌های دیگر داشته است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبرورزشی؛ پیش از این در خبرها داشتیم که عبدی ۴۰۰ هزار دلار بند فسخ قرارداد دارد که فعال‌سازی آن برای یک‌سری از تیم‌های لیگ برتری اصلا سخت نیست. اتفاقی که در تابستان هم می‌توانست رخ دهد اما خود عبدی علاقه‌مند بود با درخشش در پرسپولیس بتواند شانس بازی در جام‌جهانی را داشته باشد. اما او این رویا را ازدست داده و خوب می‌داند درصورت ماندن در پرسپولیس باید از روی نیمکت گل‌های لوکادیا را بشمارد. عبدی در تابستان از یک تیم پرتغالی پیشنهاد داشت اما نه‌آنقدر جدی که حاضر باشند بند آزادسازی او را پرداخت کنند.

تمایل عبدی برای جدایی

باشگاه پرسپولیس در زمینه پرونده اسدبیگی کار را به خود این بازیکن و مدیربرنامه‌هایش سپرده است و از توافق این بازیکن با باشگاه اصفهانی نیز شدیدا استقبال خواهد کرد. با توجه به همین مساله هم اسدبیگی به همراه مدیر برنامه‌هایش به‌دنبال این هستند تا قبل از پایان آبان‌ماه با باشگاه اصفهانی به‌توافق برسند. باشگاه ذوب‌آهن به‌دنبال دریافت بخشی از قرارداد بازیکن سابق خود است و اسدبیگی هم به‌نوعی مجبور به گذشت مالی خواهد بود. نه مدیر برنامه اسدبیگی و نه باشگاه ذوب‌آهن تمایلی ندارند نوع توافق‌شان رسانه‌ای شود. در این مورد باخبر شدیم اگر کمیته وضعیت بخواهد علیه اسدبیگی رای صادر کند حداقل او را ۴ ماه محروم خواهد کرد. این هشدار را برخی از مسئولان فدراسیون به همتایان خود در باشگاه پرسپولیس داده‌اند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی