|

درگیری در ورزشگاه بازی سوپرجام؛ بازی بدون تماشاگر نبود؟!

قرار بود دیدار سوپرجام بدون تماشاگر برگزار شود، اما هواداران استقلال و نساجی مازندران در ورزشگاه حضور دارند.

لینک کوتاه کپی شد

تیم‌های استقلال و نساجی مازندران از ساعت 16 امروز (چهارشنبه) در دیدار سوپرجام فوتبال ایران، در ورزشگاه شهید باهنر کرمان به مصاف هم رفتند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از تسنیم؛ بخشی از حواشی این بازی در زیر آمده است:

* روزبه چشمی، محمد محبی و مهدی مهدی‌پور پیش از شروع بازی به سمت حمید مطهری و نیمکت نساجی رفتند. محمد شریفی و احمد موسوی از نساجی هم نفراتی بودند که با نیمکت‌نشینان استقلال خوش‌وبش کردند.

* اوایل بازی روی سکویی که شماری از هواداران نساجی و عوامل این تیم نشسته بودند، درگیری ایجاد شد. به نظر می‌رسد یکی دو نفر مشغول فیلمبرداری از آنها بودند که این افراد به بیرون هدایت شدند.

* در شرایطی که بازی در جریان بود، استقلال صاحب موقعیت شد و شمار دیگری از هواداران به تشویق این تیم پرداختند. در این بین هواداران نساجی رو به سهیل مهدی (سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ) فریاد زدند که اگر قرار به تشویق باشد، ما هم تشویق می‌‌کنیم.

* هواداران هر دو تیم پشت نیمکت‌ها نشسته‌اند و سر و صداها زیاد است. مشخص نیست این افراد چگونه وارد ورزشگاه شده‌اند.

* یکی از عوامل تیم نساجی که روی سکو نشسته بود، در صحنه‌ای فریاد زد داور باید به بازیکن استقلال اخطار بدهد که مأموران از او خواستند صحبت نکند. این فرد نیز با صدای بلندتر اعتراض کرد که چرا هنگام تشویق هواداران استقلال علیه آنها موضع‌گیری نکردند. در ادامه این فرد نیز به بیرون هدایت شد.

* این پایان ماجرا نبود و مأموران بار دیگر با اندک هواداران نساجی وارد چالش شدند. این بازی باید بدون تماشاگر برگزار می‌شد، اما حداقل 300 نفر در ورزشگاه حضور دارند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی