|

هزینه VAR برای تیم های لیگ برتری چقدر است؟

مدیر تیم لیگ برتری پیکان در رابطه با ورود تجهیزات کمک داور ویدئویی واکنش نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

ابراهیم شکوری، مدیر تیم پیکان در گفت و گویی با رکنا درباره در خصوص ورود تجهیزات کمک داوری ویدئویی گفت: هنوز به ما ابلاغیه‌ای نرسیده و صحبتی در این خصوص  نشده است. واقعیت این است که اگر قرار  به ورود  این تجهیزات باشد باشگاه‌ها هم باید کمک کنند و البته بودجه باشگاه‌هایی مثل ما مشخص است و باید در ابتدای سال به ما بگویند تا بتوانیم برای آن برنامه‌ریزی کنیم. در مجموع من فکر کنم این سیستم به لیگ امسال نرسد و به این زودی ها اجرایی نخواهد شد و همانطور که گفتم باید از چند ماه قبل به باشگاه ها بگویند تا بودجه لازم را در سیستم کلان باشگاه پیش بینی شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از رکنا؛ او در ادامه گفت: در اینکه باشگاه‌ها هم باید کمک کنند شکی نیست اما باید قبول کنیم هزینه بالایی هم دارد و شاید مبلغی در حدود 5 یا 6 میلیارد برای تیم‌ها هزینه می تراشد. این سیستم در تمام دنیا جوابش را پس داده و باشگاهی مثل ما هم که از داوری متضرر شده از ورود آن استقبال خواهد کرد تا عدالت بیشتر رعایت شده و نتایج در داخل زمین مشخص شود.

شکوری در پایان گفت: قطعا باید با صبوری بیشتری این کار انجام شود و یه بکباره قطعا اجرایی نیست. اعضایی که در هیات رییسه فدراسیون هستند راه حل خوبی را حتما برای آن در نظر گرفته و می‌دانند که چه کار کنند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی