|

تیم منتخب هفته یازدهم لیگ برتر؛ 2 استقلالی و 2 پرسپولیسی

با انجام هشت دیدار هفته یازدهم لیگ برتر به معرفی تیم منتخب هفته می پردازیم.

لینک کوتاه کپی شد

در هفته یازدهم رقابت های لیگ بیست و دوم، تراکتور و ملوان با هم 1-1 مساوی کردند، نفت آبادان هم با این نتیجه مقابل پیکان متوقف شد، پرسپولیس از سد مس کرمان گذشت،‌ گل گهر 2--1 فولاد را برد،‌ استقلال 1-0 مقابل هوادار به پیروزی رسید، مس رفسنجان و سپاهان 0-0 کردند، آلومینیوم 3-0 نساجی را شکست داد و ذوب آهن هم با نتیجه 5-1 از سد نفت مسجدسلیمان گذشت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ حالا به معرفی برترین بازیکنان هفته یازدهم می پردازیم:

سیستم: 2-4-4

  • دروازه بان: محسن فروزان (گل گهر)
  • مدافعان: میلاد فخرالدینی (آلومینیوم) آرمان اکوان (ذوب آهن) رافائل سیلوا (استقلال) محمد آقاجان پور (تراکتور)
  • هافبک ها: رضا شکاری (گل گهر) محمود قائد رحمتی (آلومینیوم) سروش رفیعی (پرسپولیس) محمد محبی (استقلال)
  • مهاجمان: شیخ دیاباته (پرسپولیس) محمدرضا سلیمانی (ذوب آهن)
  • سرمربی: مهدی رحمتی (آلومینیوم)
  • بازیکن هفته: محمود قائد رحمتی (آلومینیوم)

بررسی عملکرد بازیکنان هفته:

محسن فروزان (GK) (2)

فروزان در جدال با شاگردان نکونام یک بار دروازه خود را باز شده دید اما با این حال هم این دروازه بان عملکرد بسیار خوبی مقابل فولاد داشت و با مهار های حساس گل گهر را تا ثانیه آخر در جریان بازی نگه داشت و در همین راستا مرتضی تبرییزی در لحظات پایانی کار فولاد را تمام کرد.

میلاد فخرالدینی (RB)

آلومینیوم توانست در این هفته کار بزرگی را رقم بزند و نساجی ای را شکست بدهد که هفته هاست روی دور بردن است و در نیمه بالایی جدول به سر می برد، فخرالدینی در جدال با نساجی که دارای یکی از بهترین خطوط حمله لیگ است عملکرد بسیار قابل دفاعی داشت و مانع بسیاری از حملات شاگردان مطهری شد.

آرمان اکوان (CB)

اکوان در قلب خط دفاعی ذوب آهن در جریان پیروزی 5 گله مقابل نفت حضور داشت و علاوه بر عملکرد کم اشتباه دفاعی توانست یک گل برای تیمش به ثمر برساند.

رافائل سیلوا (CB) (2)

سیلوا باز هم یک عملکرد استاندارد و خوب در خط دفاعی استقلالی داشت و این بازیکن همچنان بدون نوسان خط دفاع استقلال را مستحکم کرده است.

محمد آقاجان پور (LB)

این هفته مدافعین چپ عملکرد هجومی درخشانی نداشتند و در یک سطح حضور داشتند و در همین راستا محمد آقاجان پور را به این پست انتقال می دهیم که برای تراکتور یک پاس گل داد.

محمد محبی (RW)

محبی همچنان یکی از تنها نقاط روشن خط حمله ناکام استقلال در این هفته ها است. محبی اگر از تک موقعیت دقایق ابتدایی اش استفاده نمی کرد استقلال ممکن بود در همین بازی هم دو امتیاز دیگر از دست بدهد اما این بازیکن به خوبی تک گل اول بازی را به ثمر رساند.

محمود قائد رحمتی (CM) 

قائدرحمتی برای چندمین هفته پیایی توانست برای آلومینیوم روی گل تاثیرگذاری کند و یک گل برای شاگردان رحمتی با ضربه سر به ثمر رساند. در همین راستا به احترام این پیوستگی در عملکرد خوب محمود قائد رحمتی به عنوان بهترین بازیکن هفته انتخاب می شود.

سروش رفیعی (CM)

سروش رفیعی در بازی مقابل مس توانست یک پاس گل برای پرسپولیسی ها به ثبت برساند،‌ پاس گلی که با ضربه شیخ دیاباته وارد دروازه مس شد و این بازیکن را به تیم منتخب هفته کشاند.

رضا شکاری (LW) (2)

شکاری توانست برای گل گل گهر یک گل مقابل فولاد به ثمر برساند و بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشت.

شیخ دیاباته (ST) 

دیاباته یک گل بسیار مهم پیش از دربی برای پرسپولیس به ثمر رساند که سه امتیاز را برای شاگردان گل محمدی به ارمغان آورد و درهمین راستا وارد تیم هفته می شود.

محمدرضا سلیمانی (ST)

سلیمانی در بازی نفت برای ذوب آهن گلزنی کرد و روز خوبی را در ترکیب تیمش گذراند.

مهدی رحمتی (COACH)

با احترام به امیر قلعه نویی که بازی هفته را برد و مهدی تارتار که تیمش صاحب پرگل ترین برد هفته است، مهدی رحمتی به عنوان سرمربی برتر این هفته انتخاب می شود. رحمتی با شکست دادن نساجی با این تیم هم امتیاز شد و حالا آلومینیوم در نیمه بالایی جدول حضور دارد.

اعداد داخل پرانتز به دفعات حضور بازیکنان در تیم منتخب هفته اشاره دارد.

  • تعداد گل های زده شده در 8 بازی: 18 گل
  • تعداد مساوی: 3 مساوی
  • پر گل ترین بازی هفته: ذوب آهن 5-1 نفت مسجدسلیمان
  • کم گل ترین بازی ها: مس رفسنجان 0-0 سپاهان

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی