|

روزهای بد باشو در استقلال؛ غریب!

وقتی تابلوی تعویض به نشانه بیرون آمدن قایدی در بازی هوادار بالا رفت، این بازیکن با بی میلی به کنار زمین آمد تا جای خود را به میرزایی بدهد.

لینک کوتاه کپی شد

ثانیه هایی پیش از تعویض مهدی قایدی روی نفوذی که از جناح چپ داشت، تا آستانه باز کردن دروازه تیم هوادار پیش رفت اما از بدشانسی توپ او به تیرک دروازه تیم هوادار برخورد کرد، تا او این فصل هم چنان در حسرت گل برای تیم استقلال باشد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرآنلاین؛ شاید در آن دقایق که مهدی قایدی جانی گرفته بود، می خواست باز هم در زمین بماند تا شانس گلزنی برای او باقی بماند. از سویی ساپینو بازیکنی می خواست که در کناره ها تحرک بیشتری داشته باشد و تیمش از کناره ها صاحب موقعیت بیشتری شود، چرا که حریف با سه مدافع بازی می کرد و در کناره ها فضای خوبی به استقلال برای حمله می داد. به نوعی می شود، گفت تعویض ساپینتو با گذشت دقایقی از نیمه دوم بیشتر یک تعویض تاکتیکی بود و می خواست از سرعت رضا میرزایی برای تدارک حمله های جدید استفاده کند.

اعتراض مهدی قایدی به تعویض ساپینتو بود یا از دست خود کلافه به نظر می رسید؟ جالب اینکه مربی پرتغالی مشکلی با ناراحتی بازیکن نیمکت نشین و هم چنین ناراحتی بازیکنی که تعویض می شود، ندارد و این موضوع را در فوتبال طبیعی می داند. به خصوص که خود یکی از بازیکنان لیگ برتر پرتغال محسوب می شده و چنین چیزی را درک می کند. به نظر می رسد مهدی قایدی باید به خود فرصت بدهد و با این نگاه بازی ها را دنبال کند که همواره چنین اتفاقاتی در فوتبال رخ می دهد و طبیعی است. همان طور که سجاد شهباززاده این فصل موفق به گل زنی نشده است. در حالی که او در سپاهان با ۲۰ گل آقای گل شده بود. حضور استقلال در رده دوم جدول با ۲۲ امتیاز نشان می دهد، استقلال با وجود عدم گلزنی مهدی قایدی و سجاد شهباززاده تیم موفقی بوده است و قطعا در این موفقیت مهدی قایدی هم نقش داشته است و به طور حتم در آینده گل های استقلال به نام او هم ثبت می شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی