|

پرسپولیسِ یحیی مثل استقلالِ فرهاد!

پرسپولیس در حالی مس را با نتیجه 1-0 شکست داد که در بازی های امسال قبلا سه بار با نتیجه 1-0 برنده شده بود.

لینک کوتاه کپی شد

شباهت صدرنشینی پرسپولیس با قهرمانی استقلال در سال گذشته بسیار زیاد است، استقلال در سال گذشته با 9 برد 1-0 رکورد شکنی کرد، آنها بیشترین برد 1-0 را در تاریخ لیگ فوتبال کشورمان به دست آورده بودند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ پرسپولیس حالا در کوتاه زمانی 4 برد 1-0 داشته است و با ادامه این روند رکورد استقلال سال گذشته برا هم خواهد شکست.

بردهای 1-0 برای تیم قهرمان سنتی است که در 2 سال اخیر مد روز شده است و ظاهرا تیم هایی که بدون تلفات و زحمت زیاد با نتیجه 1-0 برنده می شوند از تیم هایی که تلاش بیشتری برای بردن دارند فرصت بیشتری برای کسب عنوان قهرمانی در مسابقات فوتبال لیگ ایران دارند.

پرسپولیس امسال تا این جای کار 4 برد 1-0 داشته است ضمن این که یک برد 3-1، یک برد 2-0 و یک برد 2-1 هم در کارنامه تیم پرسپولیس ثبت است، ضمن این که آنها در مسابقات امسال برابر تیم فوتبال تراکتور 1-0 بازنده شده اند و برابر تیم هایی مثل فولاد خوزستان، ذوب آهن اصفهان و سپاهان اصفهان به تساوی بدون گل رسیده اند.

چه پیروزی های یک بر صفر تیم ها را دوست داشته باشیم و چه نداشته باشیم، یکی از ویژگی های تیم هایی که قهرمان می شوند همین است که وقتی به اندازه کافی خوب نیستند، بازی را با یک گل می برند. این همان کاری بود که استقلال فصل قبل می کرد و حالا پرسپولیس در حال انجامش است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی