|

نارضایتی شدید بازیکنان پرسپولیس!

نارضایتی بازیکنان پرسپولیس از پرداختی‌های باشگاه باعث شده تا آنها تصمیم به اعتصاب بگیرند.

لینک کوتاه کپی شد

بازیکنان پرسپولیس از وضعیت پرداختی‌های باشگاه ناراضی‌اند. آنها می‌گویند درویش با پرداخت ۲۰ درصدی در همان ابتدای فصل شروع خیلی خوبی در پرداختی‌های این فصل داشت اما به یکباره اوضاع بهم ریخت. یکی از بازیکنان پرسپولیس می‌گوید: «در حالی که پنجشنبه بازی هفته یازدهم را انجام می‌دهیم چهار بازی دیگر تا نیم فصل واقعی باقی خواهد ماند اما با توجه به تعطیلی طولانی‌مدت بازی‌های لیگ برتر، نیم فصل واقعی همین پایان هفته یازدهم است. در حالی که به نیم فصل نزدیک شده‌ایم باشگاه فقط ۲۰ درصد مبلغ قراردادمان را پرداخت کرده و با این شرایط مشخص است که نمی‌تواند تا آخر فصل ۸۰ درصد دیگر را هم پرداخت کند.»

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبر ورزشی؛ بازیکن دیگری می‌گوید: «تجربه ثابت کرده وقتی مسابقات لیگ تعطیل می‌شود باشگاه اصلاً پول نمی‌دهد. ما بازی با نفت مسجدسلیمان را بردیم، شرایط عالی بود. تیم روی دور برد افتاده و به صدر جدول هم رسیده بودیم اما بعد از آن بازی لیگ نزدیک ۲۰ روز تعطیل شد و باشگاه پاداش آن برد سخت در مسجدسلیمان را به حسابمان نریخت. بعد از آن بود که آمدیم و به تراکتور باختیم.»

در حالی که دو حساب باشگاه توسط مهدی رسول‌پناه و یک فرد حقیقی و طلبکار دیگر باشگاه بسته شده و درویش این معضل را مانع از پرداختی‌ها می‌داند، بازیکنان از اینکه بموقع به دریافتی‌های خود برسند کاملاً ناامید هستند. بازیکن پرسپولیس می‌گوید: «بعید می‌دانم تا بازی با مس کرمان باشگاه به ما پرداختی داشته باشد و بعد از آن هم که لیگ تعطیل می‌شود و دیگر کلاً بعید است پولی بریزند.»

در چنین شرایطی گفته می‌شود به احتمال زیاد اگر وضع به همین منوال باشد و خبری از پرداختی‌های باشگاه نباشد بازیکنان بعد از تعطیلی یک هفته‌ای که قرار است تمرینات را استارت بزنند در تمرین حاضر نخواهند شد و به نشانه اعتراض به عدم دریافت مطالبات‌شان اعتراض خواهند کرد. احتمال وقوع این اعتصاب وقتی جدی‌تر می‌شود که بدانیم در غیاب ملی‌پوشان که برای جام جهانی از پرسپولیس دور خواهند شد و البته تعطیلی مسابقات لیگ که حدود ۵۰ روز طول خواهد کشید تا بازی بعدی و شروع دوباره رقابت‌ها فاصله زیادی داریم و اعتصاب اختلالی در شرایط فنی تیم ایجاد نمی‌کند تا بازیکنان به خاطر این مسأله مورد شماتت و انتقاد هواداران قرار بگیرند.

آژیر قرمز در باشگاه پرسپولیس/ احتمال انفجار بمب ساعتی قوت گرفت

 

بازیکنان پرسپولیس غیر از مطالبات فصل قبل خود مثل برخی آپشن‌ها و پاداش‌ها از قرارداد این فصل خود ۲۰ درصد دریافتی داشته‌اند در حالی که خودشان می‌گویند باید تا الان ۴۰ درصد مبلغ قراردادشان به آنها پرداخت می‌شد. این در حالی است که مبلغ ۲۰ درصد قرارداد برای برخی بازیکنان متفاوت است. مثلاً سعید صادقی ۲۰ درصد قرارداد این فصلش را گرفته که عدد بالایی است اما بازیکنان قدیمی‌تر مثل امید عالیشاه و کمال کامیابی‌نیا که از قبل قرارداد داشتند ۲۰ درصد رقم قرارداد قدیمی‌شان را گرفته‌اند که مطمئناً عدد بالایی (در مقایسه با برخی بازیکنان جدید) نیست و همین مسأله باعث شده نسبت به دریافتی‌هایشان اعتراض داشته باشند.

اما نکته بدتر اینکه بازیکنان پرسپولیس نسبت به دریافت بموقع مطالبات‌شان ناامید هستند. یکی از آنها می‌گوید: «واقعاً در شرایطی که به نیم فصل نزدیک شده‌ایم و فقط ۲۰ درصد گرفته‌ایم چطور باید امیدوار باشیم که در ادامه فصل بقیه قرارداد و پاداش‌هایمان پرداخت شود؟ شما در نظر بگیرید در نیم فصل دوم که بازی‌ها حساس‌تر می‌شود و حکم فینال خواهد داشت باید مبالغ پاداش‌ها بیشتر شود. تصور کنید اگر در ده هفته سوم با سپاهان و استقلال در کورس قهرمانی باشیم باید رقم پاداش‌ها تغییر کند اما آیا باشگاه می‌تواند هم بقیه رقم قراردادمان را بدهد هم پاداش‌ها را پرداخت کند؟»

قرار بود باشگاه پرسپولیس همین هفته به بازیکنان پرداختی داشته باشد اما تا دیروز خبری نشد و گفته شد پرداختی درگیر مراحل اداری است. با این حال بازیکنان می‌گویند بعید است خبری از پرداختی شود. نکته دیگر اینکه قرار بود فقط ۱۰ درصد دیگر از رقم قراردادها پرداخت شود و بعد گفته شد ۱۵ درصد پرداخت خواهد شد اما فعلاً که خبری نیست و بازیکنان می‌گویند اگر وارد تعطیلات شویم دیگر بعید است حالاحالاها پولی دست‌مان را بگیرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی