|

اسکورت سرمربی مشهور سری آ توسط پلیس!

سرمربی یوونتوس، بعد از باخت دیروز تیمش مقابل مونزا توسط پلیس تا اتوموبیل خود اسکورت شد.

لینک کوتاه کپی شد

یوونتوس فصل جدید را بسیار بد آغاز کرده و این شروع بد دیروز با شکست مقابل تیم مونزا که برای اولین بار در تاریخش به سری آ صعود کرده به اوج رسید.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ هواداران یوونتوس از شروع فاجعه‌بار تیم‌شان در فصل جدید به شدت عصبانی هستند و بخش زیادی از تقصیر را متوجه سرمربی یووه‌، ماسیمیلیانو آلگری، می‌دانند. بیانکونری در حال حاضر در رتبه هشتم جدول ایستاده و در لیگ قهرمانان اروپا هم دو بازی اولش در مرحله گروهی را با دو باخت مقابل پاری سن ژرمن و بنفیکا به پایان برده است.

آلگری بازی را روی سکوها و در اتاقکی اختصاصی تماشا می‌کرد

اما شکست دیشب مقابل مونزا خشم هواداران را چند برابر کرد. آلگری که بازی دیروز را به دلیل کارت قرمزی که پیشتر دریافت کرده بود نه از روی نیمکت بلکه از روی سکوها تماشا می‌کرد در پایان مسابقه به اجبار با اسکورت پلیس به اتوموبیل خود رسید.

پلیس آلگری را تا محل پارک اتوموبیلش همراهی می‌کند

هشتگ اخراج آلگری مدتی است توسط هواداران یووه به هشتگی پرطرفدار تبدیل شده و پلیس ایتالیا می‌گوید به دلیل تهدیدهایی که علیه این مربی ایتالیایی وجود دارد تصمیم گرفته او را تا اتوموبیلش که در پارکینگ ورزشگاه پارک شده بود همراهی کند تا حادثه‌ای اتفاق نیفتد.

آلگری سال 2021 با امیدهای زیادی به یوونتوس برگشت و هواداران امیدوار بودند او تیم‌شان را دوباره به روزهای اوج برگرداند تا بیانکونری بار دیگر به یکی از قدرتهای فوتبال اروپا تبدیل شود. این امیدها حالا کاملا ناامید شده و هواداران بی‌صبرانه منتظر خداحافظی با مکس آلگری هستند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی