مدافع استقلال ساز جدایی زد!

سرمربی استقلال به یکسری از بازیکنان این تیم برای حضور در ترکیب اعتقادی ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

اعضای تیم استقلال دور جدید تمرینات را آغاز کردند و در این میان برخی نفرات تیم در تلاشند تا نظر ساپینتو را برای حضور در ترکیب اصلی استقلال به دست بیاورند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ سرمربی استقلال پیش از این اعلام کرد که تنها به بازیکنان آماده و با انگیزه میدان می دهد و با بازیکنان تیم تعارف ندارد به همین دلیل نفرات تیم که از ترکیب استقلال دور ماندند شرایط سختی دارند.

گفتنی است مرادمند و یزدانی دو مدافع استقلال که فصل گذشته در ترکیب ثابت تیم قرار داشتند در تفکرات ساپینتو جایی ندارند و سجاد شهباززاده نیز با چنین اوضاعی روبروست زیرا وی نیز پس از درخشش پیمان بابایی در ترکیب استقلال نیمکت نشین شد و با ادامه روند خوب این مهاجم سجاد باز هم باید از روشی نیمکت تیمش را همراهی کند.

این در حالی است که سرمربی استقلال از این بازیکنان درخواست کرده که شرایط را برای خود تغییر دهند و وی را متقاعد کنند تا از آنها در بازی های بعدی استقلال استفاده کند اما سرمربی استقلال از جمله مربیانی است که پس از رسیدن به ترکیب ایده آلش کمتر نفرات تیمش را جابجا می کند و به نظر می رسد نیمکت نشینی این نفرات به همراه بازیکنانی مانند مطهری و رمضانی ادامه دار است و آنها باید برای نیم فصل دوم در استقلال تصمیمات دیگری اتخاذ کند.

شنیده می شود مرادمند در انتظار پایان نیم فصل اول است تا پس از مذاکره با مدیران و عدم نیاز از این تیم جدا شود اما دیگر نفرات تیم برنامه ای برای جدایی ندارند و همه چیز به تصمیم نهایی ساپینتو بستگی دارد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی