|

انتقالی جنجالی بین رئال و بارسا!

روزنامه اسپانیایی در ادعایی می‌گوید آسنسیو، ستاره رئال، مورد توجه بارسلونا است و کاتالان ها برنامه‌ ریزی برای جذب او را شروع کرده اند.

لینک کوتاه کپی شد

از قرارداد مارکو آسنسیو با رئال مادرید کمتر از یک سال باقی مانده و دلخوری‌های اخیر بین او و باشگاه اسپانیایی باعث شده شایعاتی درباره احتمال جدایی او از رئال مطرح شود.

روزنامه موندو دپورتیوو امروز در ادعایی جنجالی گفت به خبرهایی دست پیدا کرده که نشان می‌دهد بارسلونا مصمم است در ماه ژانویه برای جذب آسنسیو تلاش کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ این روزنامه می‌گوید برنامه‌ریزی برای انتقال او به کاتالونیا از هم‌اکنون در باشگاه بارسا آغاز شده است.مسال تابستان هم به نظر می‌رسید آسنسیو به جدایی از رئال نزدیک است اما این اتفاق نیفتاد تا او همچنان پیراهن سفید به تن داشته باشد. آسنسیو در دوران کارلو آنچلوتی روز به روز بیشتر به حاشیه رانده شده و اخیرا به همین علت نارضایتی خود را به صورت علنی نشان داد. در دیدار رئال و مایورکا تصاویر تلویزیونی نشان داد که او از نیمکت‌نشینی به شدت خشمگین است.

موندو دپورتیوو می‌گوید سن مناسب، تکنیک بالا و تطبیق‌پذیری تاکتیکی سه ویژگی‌ای است که ژاوی و مدیران بارسلونا را به این نتیجه رسانده که آسنسیو می‌تواند گزینه ایده‌آلی برای تیم‌شان باشد.

آسنسیو از سال 2014 به رئال مادرید پیوست و تا امروز 239 بازی برای این تیم انجام داده و 50 گل به ثمر رسانده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی