|

قرارداد دو سوپراستار استقلال قطعی می‌ شود؟

ریکاردو ساپینتو از مدیرعامل استقلال درخواست تازه نقل و انتقالاتی کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

ساپینتو سرمربی تیم استقلال از سردار آجورلو مدیریت استقلال درخواست کرده که در خصوص قطعی شدن قرارداد دو بازیکن استقلال اقدامات لازم را انجام دهد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ این مربی اعتقاد ویژه ای به مهدی قائدی و محمدمحبی دو مهاجم این تیم دارد و از آجورلو مدیرعامل تیم درخواست کرده که در مورد ماندن  و قرارداد قطعی این دو بازیکن اقدامات لازم را انجام دهد.

این در حالی است که مدیران استقلال پیش از جذب این دو بازیکن درخواست قرارداد قطعی را به باشگاه های این دو بازیکن ارائه کردند اما مورد موافقت قرار نگرفت.

گفتنی است مبلغ قرارداد قطعی قائدی بسیار بالا عنوان شد و آجورلو نتوانست با مدیران الشباب توافق کند و در مورد مسوولان تیم سانتاکلارا نیز استقلالی ها به قرارداد قرضی بسنده کردند تا این بازیکن را در اختیار بگیرند.

مدیران استقلال اعلام کردند در این مورد اقدامات لازم را انجام داده و تلاش می کنند که هر طور شده با پرداخت مبلغ مورد نظر دو باشگاه امارات و پرتغالی شرایط ماندن قطعی این دو بازیکن را در استقلال فراهم کنند و در مورد محبی قرار است ساپینتو نیز به واسطه پرتغالی بودنش رایزنی های لازم را به کار گیرد تا استقلال هرچه سریعتر به خواسته اش در مورد این بازیکن دست پیدا کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی