|

واکنش کشتی گیر آمریکایی به باخت برابر قاسم پور

جیدن کاکس برنده مدال نقره کشتی آزاد در مسابقات جهانی در مورد شکست خود برابر کامران قاسم پور توضیحاتی ارائه داد.

لینک کوتاه کپی شد

فینال مسابقات وزن ۹۲ کیلیوگرم کشتی آزاد قهرمانی جهان دیشب بین کامران قاسم پور و جیدن کاکس برگزار شد و در پایان ملی پوش کشورمان موفق شد با نتیجه ۲ بر صفر از سد حریف آمریکایی خود عبور کند و ضمن پیروزی در این دیدار موفق شد نخستین نشان طلای ایران را در قهرمانی جهان به دست آورد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدا و سیما؛ بعد از این مسابقه کاکس درباره شکست برابر قاسم پور اظهار داشت: من تلاش کردم حملات زیادی داشته باشم و، چون نتوانستم امتیازی به دست آورم من و قاسم پور ۶ دقیقه مبارزه کردیم و از آن لذت بردیم. هر ۲ برای کسب مدال طلا تلاش کردیم. این اولین مدال نقره من بود و باختن برای مدال نقره افتضاح است، اما برای اینکه به اینجا برسم سختی‌های زیادی کشیدم و از هیچ چیزی پشیمان نیستم.

همچنین کامران قاسم پور ملی پوش وزن ۹۲ کیلوگرم کشورمان درباره قهرمانی در مسابقات کشتی آزاد صربستان بیان داشت: امیدوارم این طلا روحیه مردم ایران را که چند روزی است از شروع مسابقات در انتظار مدال طلا هستند، بالا برده باشد. من در فینال حتی یک امتیاز هم از دست ندادم، زیرا این موضوع می‌توانست خطری برای از دست دادن طلایم باشد. خوشحالم که تمریناتم برای این مسابقه باعث شد مدال طلا را کسب کنم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی