|

شاه ماهی طلسم یک ساله پرسپولیس را شکست!

پرسپولیس برابر نفت توانست پس از 412 روز بازی باخته را تبدیل به یک برد کند.

لینک کوتاه کپی شد

نکته جالب باقی مانده از بازی نفت مسجدسلیمان برای پرسپولیس بازگشت جالب این تیم پس از دریافت گل است. پرسپولیس با گل‌های لوکادیا پس از 412 روز موفق شد شکست را با پیروزی عوض کند و یک طلسم را پشت سر بگذارد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛  آخرین بار 3 مرداد 1400 پرسپولیس در حالی که با گل ناگهانی پیمان بابایی از تراکتور عقب افتاده بود، موفق شد با دو گل مهدی عبدی و یک گل احمد نوراللهی حریف را شکست دهد و به قهرمانی لیگ بیستم نزدیک شود.

کنایه آمیز است که پرسپولیس در لیگ بیستم هرگز نتوانست بازیهایی که در آن عقب افتاده را به پیروزی تبدیل کند؛ آنها مقابل آلومینیوم، صنعت نفت و سپاهان شکست خوردند و برابر گل‌گهر، مس‌رفسنجان، هوادار و ذوب‌آهن نیز به تساوی رسیدند تا یک ضعف بزرگ در تیم یحیی گل‌محمدی خود را نشان دهد.

نکته جالب اینکه در جریان بازگشت مقابل تراکتور نیز بار اصلی را یک مهاجم به دوش کشید تا بیش از پیش ارزش یک مهاجم گلزن در ترکیب پرسپولیس مشخص شود.

در آن بازی مهدی عبدی دو گل زد و باعث شد تا پرسپولیس با پیروزی مقابل حریف به قهرمانی نزدیک شود و حالا با این بازکشت، جایگاه خود در صدر جدول را مستحکم کرده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

  • سلام ارسالی در

    درسته پرسپولیس قویتر شده ولی در کل این پرسپولیس لطفی نداره ای کاش بجای این همه بازیکن اسم دار که این فصل گرفتیم از پایه های خودمان بازیکن می گرفتیم اینجور شاید این فصل نتیجه خوب یا قهرمانی نمی گرفتیم ولی برای فصل بعد تیممان تیم یکدست قوی با بازیکنای خودمان تا چندین سال مدعی قهرمانی بودیم اونوقت بردهای پرسپولیس خیلی لذت بخش میشد ولی این پرسپولیس با این همه ریخت و پاش و اسم لطفی نداره اگه لوکادیا و شیخ مصدوم بشن چی این تیم برای فقط یک قهرمانی بسته شده ولی اگر از پایه ها بازیکن می گرفتن تا چندین سال شانس و پشتوانه قهرمانی می داشت مثل دوره برانکو همه گمنام بودن شدن ستاره تا 5 سال قهرمان شدن

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی