|

ساپینتو به این ستاره نیاز داشت!

پیمان بابایی توانست در همان ابتدای بازی با نساجی، دروازه میهمان را باز کند.

لینک کوتاه کپی شد

تأثیرگذاری پیمان بابایی روی گل نخست استقلال برابر نساجی، با چند ثانیه تأخیر صورت گرفت. در شرایطی که او در دقیقه سوم پس از برخورد با صابر حردانی روی زمین افتاد، اما یاسر همرنگ داور مسابقه اعتقادی به خطای پنالتی نداشت و بابایی را با کارت زرد جریمه کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ در شرایطی که بازی به دلیل اعتراض استقلالی ها برای لحظاتی ملتهب شده بود، در نهایت بازی به گردش افتاد. شروع مجدد حقیقی روی همان ضربه کاشته و پاس او، به علیرضا ابراهیمی رسید. این بازیکن کنار خط عرضی زمین، صاحب توپ شد اما سماجت آرش رضاوند و توپ گیری این بازیکن، فرصت خوبی را در اختیار پیمان بابایی قرار داد.

مهاجم استقلال نیز با علیرضا حقیقی روبرو شد که از دروازه خارج شده بود و با یک ضربه نرم به توپ، آن را از حقیقی عبور داد و مقابل دروازه خالی قرار گرفت. در شرایطی که امیرمهدی جانملکی روی خط دروازه در تلاش بود مانع از گلزنی بابایی شود، اما این بازیکن توپ را از بالای سر او عبور داد و توپ را به تور چسباند.

بدین ترتیب بابایی موفق شد نخستین گل خود با پیراهن استقلال را وارد دروازه نساجی کرده و به بسیاری از طلسم ها پایان دهد. آبی ها پس از نزدیک به ۲۰۰ دقیقه توانستند در لیگ برتر به گل برسند، ضمن اینکه رکورد ۳۰۵ دقیقه کلین شیت علیرضا حقیقی برابر استقلال شکسته شد. ساپینتو پیش از بازی گفته بود در این بازی می خواهند زود به گل برسند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی