|

تحلیل ترکیب احتمالی استقلال مقابل پیکان

پیش بینی می شود ساپینتو برای بازی امروز برابر پیکان، از هر دو وینگر بوشهری خود در ترکیب اصلی استفاده کند.

لینک کوتاه کپی شد

نتایج روز گذشته رقابت های لیگ برتر تقریبا به سود استقلال رقم خوردند. چنانچه پیروزی پرسپولیس برابر هوادار را کنار بگذاریم، دو تیم فولاد و سپاهان با توقف برابر رقبای خود، زمینه را برای صعود استقلال در جدول رده بندی مهیا کردند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ شاگردان ساپینتو برای رسیدن به رتبه دوم جدول رده بندی و حفظ فاصله یک امتیازی با پرسپولیس، امروز به دنبال پیروزی در بازی خانگی مقابل پیکان هستند تا از رقیب قدیمی خود عقب نمانند.

* پنجمین کلین شیت پیاپی، هدف اصلی سیدحسین

استقلال در 4 دیدار قبلی برابر پیکان گلی را دریافت نکرده که سیدحسین حسینی در 2 مورد این مسابقات درون دروازه استقلال حضور داشته است. کاپیتان آبی ها امید زیادی دارد تا در بازی امروز نیز دروازه اش را بسته نگه دارد تا علاوه بر موفقیت تیم خود، در جدول رده بندی برترین گلرهای لیگ نیز به سومین کلین شیت خود دست پیدا کرده و فاصله اش با بیرانوند را کاهش دهد.

* اعتماد دوباره به عارف و سیلوا

عارف غلامی و رافائل سیلوا در بازی های گذشته به عنوان زوج آبی ها در دفاع مرکزی به میدان رفته اند. این دو بازیکن در دیدارهای قبلی موفق به بسته نگه داشتن دروازه تیمشان شده اند و طبیعی است که برای بازی امروز نیز از آنها در جمع نفرات اصلی استفاده شود.

* مأموریت دوباره حردانی و جلالی در راست و چپ

ساپینتو در سیستم 4 دفاعه ای که برای تیمش در نظر گرفته، از صالح حردانی و ابوالفضل جلالی در دو سمت راست و چپ استفاده خواهد کرد. البته اخباری مبنی بر احتمال حضور یامگا در سمت راست نیز شنیده می شود که باید دید در نهایت تصمیم سرمربی پرتغالی چه خواهد بود.

* در انتظار بازگشت زبیر به ترکیب اصلی

زبیر نیک نفس که در ابتدای فصل دچار مصدومیت شد، جایگاهش در ترکیب اصلی را از دست داده بود ولی پس از پشت سر گذاشتن دوران نقاهت، در دسترس کادرفنی است. ساپینتو می تواند از میان او و روزبه چشمی، یک نفر را برای حضور در خط میانی استقلال انتخاب کند تا در کنار مهدی پور انجام وظیفه کنند. انتظار می رود آرش رضاوند به مانند بازی های قبل، یک خط جلوتر بازی کند.

* حضور فیکس دو وینگر بوشهری

ساپینتو به این نتیجه رسیده که به صورت همزمان از محبی و قایدی در ترکیب اصلی استقلال استفاده کند. با توجه به اینکه هر دوی این بازیکنان می توانند به عنوان وینگر راست و چپ بازی کنند، دست سرمربی پرتغالی برای انجام تغییرات در طول بازی و تغییر پست قایدی و محبی باز است.

* پیمان یا سجاد مسئله این است

پیمان بابایی در بازی با نفت مسجدسلیمان از ابتدا برای تیمش به میدان رفت اما نتوانست تأثیر چندانی در روند هجومی تیمش داشته باشد. ساپینتو می تواند امروز یک بار دیگر به این بازیکن اعتماد کرده و یا مجددا شهباززاده را در ترکیب اصلی قرار دهد.

ترکیب احتمالی استقلال برای بازی با پیکان:

سیدحسین حسینی – رافائل سیلوا – عارف غلامی – صالح حردانی – ابوالفضل جلالی – مهدی مهدی پور – زبیر نیک نفس – آرش رضاوند – مهدی قایدی – محمد محبی – پیمان بابایی

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی