|

(عکس) پاس گل دانیال به لوکادیا اوت بود؟

صحنه پاس گل دانیال اسماعیلی‌فر به لوکادیا با اعتراض‌ های زیادی در فضای‌ مجازی همراه شد.

لینک کوتاه کپی شد

اگرچه ساکت الهامی هیچ حرفی پیرامون اعتراض به تصمیمات داوری به لب نیاورد و به تمجید از «دکتر بیژن حیدری» پرداخت اما رقبای پرسپولیس مشغول اعتراض به صحنه‌ای هستند که دانیال با سماجت و از لب خط به توپ ضربه زد و زمینه‌ساز گل یورگن لوکادیا شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ در این صحنه، بازیکنان هوادار اعتقاد داشتند که دانیال پس از بیرون رفتن توپ به آن ضربه زده و کمک داور باید با پرچم، ضربه دروازه اعلام می‌کرد اما تیم داوری دستور به ادامه کار داد تا به این ترتیب یورگن لوکادیا خیلی زود دومین گل خود برای پرسپولیس را وارد دروازه حریف کند.

البته صحنه آهسته تلویزیونی هم تصویر دقیق و شفافی از آنچه در بازی رقم خورد به دست نمی‌دهد و باتوجه به اینکه دوربین مستقر روی خط عرضی وجود ندارد، نقد تصمیم کمک داور بسیار دشوار است؛ اما با این حال کارشناسان داوری تصمیم او را تایید کرده‌اند.

نکته مهم این است که برای اعلام اوت باید تمام توپ از تمام خط می‌گذشت که شاید این اتفاق در صحنه گل لوکادیا رخ نداده و کمک داور نیز با همین استدلال پرچم نزده و اجازه ارسال پاس از سوی دانیال و ضربه نهایی لوکادیا را داده است.

نکته جالب اینکه در این صحنه دانیال پس از اینکه توپ را به سعید صادقی داد، به سرعت از خط محوطه جریمه برای گرفتن پاس دوم وارد صحنه شد و در آخرین نقطه از محوطه به توپ ضربه زد و نخستین پاس گل فصلش را با استارت انفجاری و ضربه به توپ، ثبت کرد.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی