|

مورد عجیب پرسپولیس؛ سقوط احتمالی به رتبه هشتم!

در حساس‌ترین بازی امروز از هفته پنجم تیم‌های هودار و پرسپولیس به مصاف هم می‌روند.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس امروز در ورزشگاه پاس قوامین آنهم بدون حضور تماشاگران به مصاف تیم هوادار می‌رود تا برای حفظ صدرنشینی‌اش بازی کند. روی کاغذ، شانس شاگردان یحیی گل‌محمدی برای برتری در این دیدار زیاد است، ولی شاید هوادار، رقیب چندان دست و پا بسته‌ای نباشد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فرارو، پرسپولیس با برتری در این دیدار تا حدود زیادی خیالش از صدرنشینی راحت است، چون شرایط جدول به گونه‌ای است که فقط تیم فولاد ۸ امتیازی که هم امتیاز با پرسپولیس است ممکن است بتواند جای این تیم را در صورت برد بگیرد. با این حال، با توجه به همین شرایط جدولی، پرسپولیس در صورت باخت در بازی امروز، ممکن است حتی تا رده هشتم جدول رده‌بندی هم سقوط کند. اگرچه چنین موضوعی هرگز به ذهن هواداران خطور نمی‌کند، ولی فشردگی امتیازات به گونه‌ای است که نمی‌شود هیچ احتمالی را رد کرد.

در حال حاضر، تیم‌های پرسپولیس و فولاد با ۸ امتیاز، ۲ جایگاه نخست را تصاحب کردند. ۳ تیم سپاهان، استقلال و پیکان هم ۷ امتیازی هستند و پشت سر آن‌ها گل‌گهر با ۶ امتیاز در رده ششم ایستاده است. نفت مسجدسلیمان و هوادار هم با ۵ امتیاز در رده‌های هفتم و هشتم قرار گرفته‌اند. حالا هرچند بعید، ولی بسته به نتایجی که در رقابت‌های این هفته رقم می‌خورد، این احتمال وجود دارد که پرسپولیس در صورت شکست تا رتبه هشتم سقوط کند.

این موضوع، اما فقط احتمال است، چون با تیم خوب و آماده‌ای که یحیی گل‌محمدی برای این فصل بسته، بعید است به این سادگی‌ها چنین اتفاقی رقم بخورد؛ به ویژه اینکه پرسپولیس از ۴ بازی گذشته نه تنها شکستی ندارد بلکه هنوز تیمی هم نتوانسته دروازه پرسپولیس را باز کند. این تیم، تا به اینجا تنها تیم لیگ برتر است که هنوز گلی نخورده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی