|

بازیکنان استقلال کدام تیم را رقیب اصلی خود می دانند؟!

بازیکنان استقلال اعتقاد دارند فقط یک تیم در کنار آنها شانس‌ اصلی قهرمانی به شمار می رود.

لینک کوتاه کپی شد

تیم استقلال در هفته چهارم لیگ برتر مقابل نفت مسجدسلیمان با تساوی بدون گل متوقف شد تا شانس رسیدن به صدر جدول را از دست بدهد. این تساوی کافی بود تا پرسپولیس با برتری مقابل دیگر تیم نفتی یعنی صنعت نفت آبادان به صدر جدول صعود کند تا استقلال در جایگاه چهارم قرار بگیرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از افکارنیوز؛ با وجود اتفاقات هفته چهارم، بازیکنان استقلال اعتقاد دارند شرایط در هفته‌های آینده تغییر خواهد کرد. استقلالی‌ها بر این باورند که سپاهان با شکست برابر فولاد خوزستان روی نوار ناکامی می‌رود و پرسپولیس هم نمی‌تواند خیلی شانس اصلی مدعی قهرمانی باشد.

بازیکنان استقلال در جمع دوستانه فولاد خوزستان را یکی از رقبای اصلی خود برای قهرمانی می‌دانند و اعتقاد دارند با بدنسازی که انجام داده‌اند تیم‌شان مثل فولاد از هفته هشتم به بعد هماهنگ می‌شود، ضمن اینکه ریکاردو ساپینتو نیز به ترکیب اصلی خود می‌رسد و روی بازیکنان به شناخت کافی خواهد رسدی.

استقلالی‌ها در حالی این ادعا را کرده‌اند که هنوز بازی‌های سخت‌شان از جمله دیدار با گل‌گهر سیرجان، تراکتور، مس رفسنجان، پرسپولیس و ... باقی مانده است. شاگردان ساپینتو همچنین در هفته هشتم لیگ برتر باید با فولاد خوزستان بازی کنند که رقیب سرسختی هستند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی