|

شیخ دیاباته دَبه کرد و فعلاً پرسپولیسی نشد!

دیاباته وقتی دید پرسپولیس به‌شدت دنبال مهاجم خارجی است به یکباره قیمت خودش را 170 هزار دلار بالاتر برد و رقمش را به 370 هزار دلار افزایش د…

لینک کوتاه کپی شد

جزییات جالبی درباره دلیل منتفی شدن حضور شیخ دیاباته در پرسپولیس رسانه‌ای شده است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فوتبالی، در حالیکه به نظر می‌رسید از مهاجم اسبق استقلال به عنوان خرید ویژه پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی رونمایی شود اما یکدفعه خبر رسید که دیاباته، قرمزپوش نخواهد شد.

در گزارشهای مختلفی به این موضوع پرداخته شده که چرا مذاکرات پرسپولیس با دیاباته به نتیجه نرسید منتهی روزنامه ایران‌ورزشی در شماره امروزش به جزییات جالبی درباره این ماجرا پرداخته است.

بر اساس این گزارش، دیاباته وقتی دید پرسپولیس به‌شدت دنبال مهاجم خارجی است به یکباره قیمت خودش را 170 هزار دلار بالاتر برد و رقمش را به 370 هزار دلار افزایش داد.

در این بین باشگاه پرسپولیس با رقم درخواستی دیاباته موافقت کرد اما مهاجم اهل مالی، این بار دست بالا را گرفت.

مهاجمی که در ابتدا با رقمی حدود 7.5 میلیارد تومان راضی به حضور در پرسپولیس بود، حالا به 11 میلیارد تومان هم راضی نمی‌شود!‌ او با وجود موافقت باشگاه، این بار سختی‌های خانواده‌اش برای زندگی در ایران را بهانه  کرده بود. برخی می‌گویند چند دلال پشت قضیه انتقال دیاباته قرار دارند چون باشگاه مستقیماً با بازیکن و ایجنت‌های اصلی صحبت می‌کند شاید هم دیاباته که متوجه شده پرسپولیس در شرایط سختی برای جذب مهاجم قرار گرفته، قیمتش را بالا برده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی