|

ساپینتو به هافبک استقلال اعتماد می کند؟

عزیزبک آمانوف در انتظار اولین فرصت برای حضور در ترکیب اصلی استقلال است.

لینک کوتاه کپی شد

هافبک ازبکستانی استقلال که تا پایان فصل جاری از قراردادش باقی مانده بود، بعد از کش و قوس های فراوان در لیست این تیم باقی ماند و حالا برای حضور در ترکیب برنامه ریزی کرده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ آمانوف یکی از گزینه های استقلال برای خروج از لیست تیم بود اما در نهایت ساپینتو با توجه به بررسی همه موضوعات فنی و مالی تصمیم گرفت او را در تیمش نگه دارد. این بازیکن ازبکستانی که فصل گذشته فرصت چندان زیادی برای نشان دادن توانایی های خود پیدا نکرد،‌برای فصل جاری انگیزه زیادی دارد.

او در دو بازی اول استقلال فرصتی برای بازی کردن نیافته اما حالا که تکلیفش برای آینده روشن شده، برای حضور در ترکیب اصلی می‌جنگد.

استقلال در خط هافبک بازیکنان توانمندی دیگری هم مثل مهدی مهدی پور، زبیر نیک نفس، سعید مهری و ... را نیز در اختیار دارد اما آمانوف نیز امیدوار است در آینده بتواند اعتماد ساپینتو را جلب کرده و در ترکیب قرار بگیرد.

آمانوف در تمرینات استقلال با انگیزه زیاد حضور دارد و خودش را برای دیدارهای آینده آماده می‌کند. او در تلاش است تا از همین مسابقه با مس کرمان بتواند با نظر ساپینتو در خط هافبک قدرتمند استقلال به میدان برود. باید دید ساپینتو چه زمانی به این بازیکن ازبکستانی اعتماد خواهد کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی