|

آخرین وضعیت پرونده استقلال-استراماچونی

این امیدواری در میان مدیران استقلال وجود دارد که رأی پرونده شکایت سرمربی ایتالیایی سابق در دادگاه ورزشی کاهش یابد.

لینک کوتاه کپی شد

در حالی که قرار بود رأی نهایی پرونده شکایت آندره‌آ استراماچونی از استقلال توسط دادگاه ورزشی CAS در اواخر تیرماه صادر شود اما این دادگاه برای چهارمین بار اعلام رأی را به تعویق انداخت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از منیبان؛ استراماچونی که در لیگ نوزدهم هدایت استقلال را برعهده گرفت به یکباره به بهانه پرداخت نشدن دو ماه از مطالباتش ایران را ترک کرد. پروسه بازگشت این مربی آنقدر در رسانه‌ها مطرح می‌شد که همه را خسته کرده بود اما او بازنگشت و استقلال که به صدر جدول رسیده بود فصل را با مقام سومی به پایان برساند. در شکایت استراماچونی از استقلال، فیفا این باشگاه را به یک میلیون و 399 هزار یورو محکوم کرد. در این پرونده چون قرارداد سه دستیار خارجی استراماچونی در قرارداد بود، کل مبلغ قرارداد استراماچونی و سه دستیار او همین مقدار لحاظ شد.

مسئولان استقلال از سال‌های 99 تا الان با توجه به داشتن یکسری مدارک به دادگاه ورزشی CAS اعتراض کردند و از دو وکیل خارجی نیز بهره بردند. دلیل ابراز امیدواری استقلال به کاهش رای استراماچونی به دست نوشته این مربی برای بازگشت به استقلال است. او زمانی که ایران را ترک کرد در مذاکراتش شرط کرده بود که اگر قرارداد دو ساله به یک سال کاهش یابد حاضر است به ایران بازگردد، ضمن اینکه او درخواست پرداخت دو ماه از مطالباتش کرده بود که نشان از تمایل او برای بازگشت نشان می‌داد. استقلالی‌ها امیدوارند در نهایت 700 هزار یورو به اضافه جریمه دیرکرد را به این مربی بپردازند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی