|

استقلال کهکشانی می شود؛ شاه ماهی در یک قدمی پیراهن آبی!

چالش بزرگ استقلالی‌ ها برای حضور در لیگ، فقدان وینگر آماده برای جانشینی امیرحسین حسین‌زاده بود.

لینک کوتاه کپی شد

مدیران استقلال که از جدایی حسین‌زاده مطمئن بودند، پیش از آنکه این بازیکن به شارلوای بلژیک برود، مذاکرات خود را آغاز کردند و هدف اصلی‌شان، جذب محمد محبی وینگر فصل گذشته سانتاکلارا و سابق سپاهان بود. چرا که ریکاردو سا پینتو سرمربی آبی‌ها باتوجه به حضورش در لیگ پرتغال، شناخت کاملی از محبی داشت و پافشاری ویژه‌ای را برای جذب محمد محبی از همان روز نخست حضورش در جمع آبی‌پوشان داشت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پارس فوتبال؛ استقلالی‌ها جذب محبی را تا مراحل نهایی پیش بردند اما دو اتفاق سنگ‌اندازی بزرگی در مسیر جذب وینگر ۲۳ ساله سانتاکلارا داشت. ابتدا تغییر ساختار مدیریتی باشگاه که باعث روند مذاکرات مجدداً از مرحله اول آغاز شود و سپس درخشش محبی در اردوی پیش‌فصل تیم پرتغالی که باعث تردید ماریو سیلوا سرمربی سانتاکلارا برای فروش وینگر ایرانی تیمش شد.

وینگر پرتغالی راه را برای جدایی محبی باز کرد!

سیلوا در روزهای گذشته پاسخ منفی خود را برای فروش محمد محبی به مدیران باشگاه سانتاکلارا اعلام کرده بود و مدیران این باشگاه هم پیغام سرمربی‌شان را به استقلالی‌ها منتقل کردند. اما در روزهای گذشته، تصمیم ماریو سیلوا تغییر کرده و او با توجه به جذب وینگر ۲۵ ساله پرتغالی، موافقت خود را برای انتقال قرضی محمد محبی اعلام کرده است.

نشریه آبولا پرتغال ساعتی پیش به شایعات منتشر شده پیرامون انتقال قرضی محبی به استقلال واکنش نشان داد و در خبری ویژه اعلام کرد: «وینگر ایرانی سانتاکلارا که تا سال ۲۰۲۴ با این باشگاه قرارداد دارد، به ایران بازخواهد گشت تا برای قهرمان ایران یعنی استقلال بازی کند. استقلال اکنون مربی پرتغالی به نام ریکاردو سا پینتو دارد. باشگاه استقلال از حدود یک ماه قبل مذاکراتی را برای انتقال قرضی محبی با باشگاه سانتاکلارا آغاز کرده است».

هواداران استقلال در روزهای گذشته دغدغه زیادی نسبت به عدم تقویت تیم خود در پست وینگر داشتند اما حالا نهایی‌شدن انتقال محمد محبی می‌تواند باعث تکمیل‌شدن فهرست آبی‌پوشان برای لیگ بیست‌ودوم شود و ریکاردو سا پینتو با خیالی آسوده بتواند تیمش را چینش کند و دیگر دغدغه‌ای برای عدم جذب جانشین برای امیرحسین حسین‌زاده نداشته باشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی