|

مهاجم استقلالی به یک دلیل شاگرد یحیی نشد!

سرمربی پرسپولیس فقط به یک علت عجیب حاضر به جذب مهاجم پیشین استقلال نیست.

لینک کوتاه کپی شد

مدت‌هاست که بحث پیوستن شیخ دیاباته به پرسپولیس مطرح است اما هر بار که این موضوع رسانه‌ای می‌شود از طرف کادرفنی پرسپولیس یا مسئولان این باشگاه تاکید می‌شود که مهاجم اسبق استقلال جایی در تفکرات سرمربی پرسپولیس ندارد و به همین دلیل دیاباته پرسپولیسی نخواهد شد. در همین خصوص شایعه شد که پس از عدم جذب منشا توسط مدیران باشگاه پرسپولیس، گل‌محمدی با مدیران لج کرده و راضی به خرید مهاجم مورد علاقه مدیران این باشگاه نمی‌شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از منیبان؛ با این وجود اما شنیده می‌شود دلیل اصلی یحیی گل‌محمدی برای عدم جذب دیاباته ارتباطی با این شایعات ندارد و گل‌محمدی به خاطر شرایط جسمانی و سلامتی، حاضر به جذب دیاباته نیست. گل‌محمدی اعلام کرده هر دو زانوی دیاباته دچار مصدومیت شدید شده و نمی‌شود روی همچین بازیکنی ریسک کرد آنهم در شرایطی پرسپولیس به شدت به مهاجم گلزن خارجی نیاز دارد و گل‌محمدی نمی‌تواند در این وضعیت روی یک بازیکن با دو زانوی با سابقه مصدومیت شدید ریسک کند.

با این حال این احتمال وجود دارد که اگر مدیران باشگاه پرسپولیس موفق شوند یکی از مهاجمان مدنظر گل‌محمدی را جذب کنند، سرمربی پرسپولیس به جذب دیاباته راضی شود که در آن صورت باید شاهد جدایی شرزود تمیروف از جمع بازیکنان پرسپولیس باشیم. هرچه هست نهایتا تا هفته آینده تکلیف خط حمله پرسپولیس و جذب مهاجم یا مهاجمان خارجی برای این تیم مشخص خواهد شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی