|

عملیات مخفیانه پرسپولیس برای جذب مهاجم!

بعد از ناکامی در جذب گزینه یحیی، مدیرعامل پرسپولیس شخصا با مهاجمان مذاکره می کند.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه پرسپولیس امیدوار بود که پس از بازی با تیم امید، توافق با مهاجم برزیلی را رسما مخابره کند اما 24 ساعت پیش از این بازی، بخش بین الملل این باشگاه ایمیلی از مهاجم برزیلی دریافت کرد که این مضمون را در خود داشت: «به ایران نمی‌آیم.» او علت این موضوع را مسائل امنیتی در ایران عنوان کرد تا پرونده یک مهاجم خارجی دیگر هم در پرسپولیس بسته شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ باشگاه پرسپولیس از ماجراهای کاسیانو دیاز که 40 روز به طول انجامید و در نهایت فرجام خوشی نداشت، ترجیح می‌دهد نام گزینه‌هایش را علنی نکند. با این حال مدیران باشگاه در مذاکره با این گزینه آخری، بیشترین انعطاف را از خود به خرج دادند و حتی درویش به محمد محمدی اعلام کرد که «تمام خواسته‌های او را اجابت کنید» اما در نهایت یک اتفاق خارج از کنترل باشگاه، باعث شد تا این بازیکن به ایران نیاید.

پرسپولیس حدود 700 هزار دلار برای مهاجم برزیلی در نظر گرفته بود که بخشی از آن به باشگاهش برای رضایت‌نامه می‌رسید و عمده آن به عنوان دستمزد در اختیار بازیکن بود. همچنین پس از مذاکرات اولیه، این مهاجم برای گل و پاس گل رقمی را از باشگاه پرسپولیس درخواست کرد که بلافاصله مورد قبول درویش و محمدی قرار گرفت.

باتوجه به عملکرد گزینه یحیی در سری B برزیل و عملکرد قابل قبول او و همچنین سن و سال پایین (27 ساله) درویش امیدوار بود که یکی از بهترین خارجی‌های چند سال اخیر فوتبال ایران را به خدمت بگیرد و مشکل خط حمله پرسپولیس را حل کند اما منتفی شدن این گزینه باعث شد او به سراغ پروژه جدید برود.

پس از ماجراهای پیش آمده در کاسیانو که باعث شد تا قیمت او از 250 هزار به 500 هزار یورو برسد، باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفت که نام گزینه‌های موردنظر را به هیچ عنوان علنی نکند تا امکان نقش آفرینی را از واسطه‌ها بگیرد و تنها با یک یا دو ایجنت در ارتباط باشد. آنها تصور می‌کردند که نفراتی از ایران برای اینکه گزینه‌های خود را به باشگاه تحمیل کنند، پس از افشای نام مهاجم، در ارتباط با او تلاش می‌کردند تا از حضورش در ایران جلوگیری کنند تا دستمزدش را به قدری بالا ببرند که باشگاه توان جذب نداشته باشد.

در چنین شرایطی اما پس از ناکامی در جذب این گزینه آخری، رضا درویش شخصا وظیفه مذاکره با گزینه جدید را برعهده گرفته و قصد دارد تعداد بسیار محدودتری از نفرات داخل باشگاه را در جریان این انتقال بگذارد تا به هیچ وجه نام این بازیکن به بیرون درز نکند.

بودجه پرسپولیس برای جذب مهاجم چیزی در حدود 700 هزار دلار است که در صورت نیاز صدهزار دلار هم افزایش خواهد یافت که رقم مناسبی برای جذب یک مهاجم است.

باتوجه به اختلاف زمانی ایران و برزیل، مدیران پرسپولیس حتی در نیمه شب نیز مذاکرات را پیش می‌برند و انتظار دارند تا پیش از دیدار با ذوب آهن به جمع بندی برسند و توافق را رسمی کنند.

البته باتوجه به اینکه مدیران پرسپولیس در دو ماه اخیر از خرید مهاجم ناکام بوده‌اند، شاید بدبینی زیادی هم از سوی هواداران نسبت به آنها وجود داشته باشد اما در نهایت باید منتظر ماند و دید که درویش این عملیات فوق سری را با چه میزان موفقیت یا ناکامی پیش خواهد برد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی