|

جواب قاطع مهدی عبدی به پرسپولیس!

پرسپولیس که این روزها تنها به دنبال جذب مهاجم خارجی است، از مهاجم جوان و آینده دار خود غافل شده است.

لینک کوتاه کپی شد

در فاصله حدود 11 روزه به لیگ بیست و دوم، هنوز تکلیف جذب مهاجم توسط پرسپولیس مشخص نشده است و این موضوع با نگرانی بزرگی از سوی کادرفنی و هواداران دنبال می‌شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ این در حالیست که پرسپولیس در حال حاضر حامد پاکدل و مهدی عبدی را در اختیار دارد. مهدی عبدی که با پیشنهاد رسمی باشگاه چاوز پرتغال مواجه شده، آنها طی پیشنهادی که داده بودند، مدعی پرداخت 500هزار دلار برای فصل دوم حضور این مهاجم جوان در این تیم شده بودند.

پرسپولیس در شرایطی به دنبال مهاجم خارجی است که در بیشتر پیشنهادات خود مبلغی پایین‌تر از این عدد را برای جذب بازیکن در نظر گرفته است و در این شرایط باید توصیه کرد که از سرمایه خود به شکل بهتری سود ببرند.

مهدی عبدی که در دوره کالدرون به عنوان یک استعداد جوان به این تیم اضافه شد، خیلی زود با گلزنی در دربی نام خود را بر سر زبان انداخت. او در ادامه با ثبت گل‌های تاریخ ساز در نیمه نهایی و فینال لیگ قهرمانان، نوید ظهور یک مهاجم قابل اعتنا را در ترکیب سرخپوشان داد. اما شرایط در نهایت به شکلی پیش رفت که اعتمادها همچنان نسبت به این بازیکن کمتر از حدی‌ شده که او را به عنوان مهاجم اول و تاثیرگذار لقب دهند. شاید بیشتر این مساله به خود عبدی نیز برگردد؛ جایی که او علیرغم جوانی خود توانسته ثبت کننده لحظات تاریخی این باشگاه لقب گیرد اما ممارست و تلاش او برای دستیابی به موفقیت به سمتی پیش نرفته که بتواند خود را در جایگاه مهاجمی تراز اول جا بیندازد.

عبدی اما برای فصل جدید برنامه ویژه‌ای دارد. حضور نفراتی قابل اتکا برای پاس‌های طلایی همچون مهدی ترابی، سعید صادقی، دانیال اسماعیلی فر، سروش رفیعی و ... قطعا در صورتی که با آمادگی بدنی و ذهنی بالایی از سوی عبدی همراه باشد، او را به چهره اول خط حمله این تیم تبدیل کند.

عبدی در بازی روز گذشته پرسپولیس مقابل تیم المپیک ایران با انگیزه‌ای مثال‌زدنی و ویژه برای رقیب حاضر شد تا نشان دهد علیرغم هجمه‌هایی که تنها معطوف به جذب مهاجم خارجی شده و بی‌توجهی کاملی را نسبت به پتانسیل کنونی تیم در پی داشته، آماده است تا یک اتفاق بزرگتر را در فصل بیست و دوم رقم بزند. او در بازی روز گذشته با یک گل و یک پاس گل، یکی از چهره‌های برتر سرخپوشان بود و علیه جذب مهاجمانی صرفا با تگ خارجی و ناکارآمد به این شکل موضع خود را به نمایش گذاشت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی