|

تکلیف رونالدو در منچستر مشخص شد!

سرانجام پس از چند روز غیبت،‌ فوق ستاره تیم فوتبال منچستریونایتد به تمرینات این تیم بازگشت تا خیال هواداران این باشگاه تاحدی راحت شود.

لینک کوتاه کپی شد

وقتی در پایان فصل گذشته لیگ برتر انگلیس منچستریونایتد نتوانست سهمیه حضور در لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند، عده‌ای حدس زدند که «کریستیانو رونالدو» در این تیم باقی نماند. در هفته‌های گذشته هم که تمرینات پیش‌فصل شیاطین سرخ آغاز شده بود رونالدو با اجازه کادر فنی در آن حضور نداشت تا به این گمانه‌زنی‌ها دامن زده شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایرنا؛ در روزهای گذشته رسانه‌های معتبر جهان خبر دادند که «ژرژ مندز» مدیر برنامه‌های رونالدو، او را به باشگاه‌های مختلف و مطرح اروپایی پیشنهاد داده ولی هیچکدام حاضر نشده‌اند اقدامی برای خرید رونالدو انجام دهند. از سوی دیگر باشگاه منچستریونایتد هم تاکید کرد که رونالدو فروشی نیست.

رونالدو سرانجام دیروز به اردوی تیمش رفت تا هواداران یونایتد کمی خوشحال شوند. خود این بازیکن هم با انتشار تصویر حضورش در کنار دیگر بازیکنان، تلاش کرد نشان دهد که از حضور در این تیم خوشحال است. گرچه هنوز زمان نقل و انتقالات به پایان نرسیده و خبرهای زیادی درباره علاقه این بازیکن به ترک اولدترافورد به گوش می‌رسد.

خبر خوش برای شیاطین سرخ؛ رونالدو به اردوی منچستریونایتد برگشت

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی