|

قطعی شدن انتقال ملی پوش فرانسوی به بارسلونا

مدافع میانی تیم سویا با رقم 50 میلیون یورو به اضافه 10 میلیون پاداش و قراردادی به مدت پنج سال راهی بارسلون شد.

لینک کوتاه کپی شد

گرچه به نظر می‌رسید انتقال ژول کُنده به چلسی قطعی شده، اما کاتالان‌ها در روزهای پایانی معادلات را تغییر دادند و این ستاره فرانسوی را از آن خود کردند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ بر اساس ادعای نشریه اسپورت، انتقال ژول کُنده به بارسلونا نهایی شده و دیگر تردیدی در مورد حضور این مدافع فرانسوی در رختکن تیم ژاوی برای فصل بعد وجود ندارد. دو باشگاه بارسلونا و سویا در 24 ساعت اخیر به توافق قطعی رسیده‌اند و در حال حاضر فقط مراحل اداری برای اعلام این خبر باقی مانده است.

جالب اینجاست بارسلونا در شرایطی موفق شد این انتقال را نهایی کند که حتی پیشنهادی کمتر از رقم چلسی نیز ارائه داد، اما خود ژول کُنده خواهان حضور در نوکمپ بود و سویا نیز چاره‌ای جز قبول خواسته بازیکن خود نداشت. چلسی پیشنهادی 55 میلیون یورویی به اضافه 10 میلیون پاداش ارائه کرده بود، اما رقم پیشنهادی بارسلونا 50 به اضافه 10 است و این انتقال با همین رقم نهایی خواهد شد.

البته ژول کُنده در حال حاضر در پرتغال و در اردوی سویا حضور دارد و در حال طی کردن روند مصدومیت خود است. اما این مدافع 26 ساله می‌خواهد خیلی زود بهبود پیدا کند تا بتواند در هفته‌های ابتدایی لالیگا نیز در ترکیب ثابت تیم جدیدش قرار گیرد. ابتدا برنامه کادر فنی بارسلونا این بود که ژول کُنده به ایالات متحده سفر کند و خیلی سریع به اردوی تیم بپیوندد، اما حالا این برنامه غیرممکن شده است. در نهایت فعال شدن اهرم دوم اقتصادی به مبلغ 315 میلیون یورو، انتقال ستاره فرانسوی به نوکمپ را نهایی کرد و خوان لاپورتا موفق شد یک خرید بزرگ دیگر در کارنامه خود به ثبت برساند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی