|

هافبک محبوب ژاوی از بارسا می رود؟!

فرنکی دی‌یونگ در چند ماه گذشته به شدت به تیم منچستر یونایتد لینک شده است.

لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار نشریه اسپانیایی اسپورت در یکی از گزارش‌های اخیر خود چنین می‌گوید که بارسلونا می‌خواهد هر چه زودتر به این قضیه پایان بدهد. برای این‌که این اتفاق بیفتد، قرار است در چند ساعت آینده جلسه‌ای با فرنکی دی‌یونگ برگزار شود تا مشکلات را حل و فصل کنند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبالی؛ نحوه انجام آن کاملا توضیح داده نشده است و به نظر نمی‌رسد که هیچ گونه تغییری واقعی در وضعیت فعلی به وجود آید. خبرنگار نشریه اسپورت کاتالونیا معتقد است که ژاوی هرناندز در دو بازی گذشته به این دلیل از این بازیکن در پست دفاع میانی استفاده کرد، تا فشار را برای ترک باشگاه به این هافبک بیست و پنج ساله بیشتر کند.

منچستر یونایتد به همراه چلسی دوباره به عنوان مقصدهای احتمالی نام برده می‌شوند و به نظر نمی‌رسد که تیم اریک تن‌هاگ هنوز از این هافبک دست کشیده باشد. اریک تن‌هاگ منتظر فرنکی دی‌یونگ است. او انتخاب اول، دوم و سوم یونایتد است. اهداف دیگری نیز برای تقویت خط هافبک شیاطین سرخ وجود دارند ولی تا به امروز، دی‌یونگ در اولویت قرار دارد.

بارسلونا به وضوح امیدوار است که این دیدار بتواند فرنکی دی‌یونگ را به خروج نزدیکتر کند و او را متقاعد کند که انتقالی را که تمایلی به انجام آن نداشت، بپذیرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی