|

ولخرجی نجومی سپاهان برای خرید بازیکن؛ 6 برابر گران تر از معمول!

این بازیکن ۲۶ ساله یک فصل را در سیدنی اف سی سپری کرد اما اعتراف کرد که این انتقالی است که نمی تواند رد کند.

لینک کوتاه کپی شد

مانوئل فرناندز هافبک سابق اورتون و والنسیا درحالی به سپاهان پیوست که رقم قرارداد این بازیکن مورد توجه قرار گرفته است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از شفقنا؛ باشگاه سپاهان اصفهان امروز از خرید جدیدش در نقل و انتقالات تابستانی رونمایی کرد و  الویس کامسوبا هافبک سیدنی اف سی استرالیا را جذب کرد.

این انتقال همچنان مشروط به الزامات قراردادی است، اما انتظار می‌رود این موارد طی هفته آینده برآورده شوند. ملی پوش بوروندیایی در ابتدای فصل گذشته به عنوان بازیکن آزاد به باشگاه ملحق شد.

این بازیکن ۲۶ ساله یک فصل را در سیدنی اف سی سپری کرد اما اعتراف کرد که این انتقالی است که نمی تواند رد کند.

این بازیکن باتوجه به پاسپورت استرالیایی‌اش سهمیه بازیکن آسیایی سپاهانی‌ها خواهد بود. با این حال او سابقه ۴ بازی برای تیم ملی بروندی در کارنامه‌اش دارد.

کامبوسا ۲۶ ساله است و در تمام دوران فوتبالی‌اش در استرالیا بازی کرده است. او در آدلاید، آوندل اف سی، ملبورن ویکتوری و اف سی سیدنی استرالیا توپ زده است.

هافبک جدید سپاهانی‌ها راست پا است و در پست وینگر بازی می‌کند. او سابقه ۴ بازی در فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا را به همراه اف سی سیدنی دارد.

ارزش این بازیکن ۴۰۰ هزار یورو تخمین زده شده است. باشگاه اف سی سیدنی با انتشار پیامی اعلام کرد باشگاهی از خاورمیانه ۶ برابر رقم پیشنهادی این باشگاه را به این بازیکن پیشنهاد داده است.

بنا بر  آنچه توییتر باشگاه سیدنی استرالیا اعلام کرده رقم قرارداد الویس کامسوبا با سپاهان، ۶ برابر رقمی است که او از این تیم دریافت می‌کرده و به همین علت با ترانسفر او موافقت شده است.

1-7-1170x761

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی