|

آخرین خبرها از نقل و انتقالات پرسپولیس یکشنبه 2 مرداد

به نظر می رسد حضور کاسیانو دیاز در پرسپولیس تقریبا قطعی شده است.

لینک کوتاه کپی شد

از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد به‌محض رفع کامل مصدومیت عیسی آل‌کثیر با این بازیکن خوزستانی تمدید قرارداد خواهد شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ این بازیکن فصل قبل دچار مصدومیت شد و اگر زودتر تن به جراحی می‌داد حالا بهبودی‌اش کامل شده بود و نامش در لیست نفرات تیم در فصل ۱۴۰۱ قرار می‌گرفت. حالا باشگاه منتظر است این بازیکن کاملا بهبود پیدا کند و قرار است بعد از بهبودی کامل قراردادش را تمدید کند.

ماندن تمیروف هنوز قطعی نست

با وجود اینکه گفته شد شیروزد تمیروف، مهاجم ازبکستانی پرسپولیس این فصل با باشگاه سرخ پایتخت ادامه همکاری می‌دهد اما باشگاه پرسپولیس تاکید دارد که هنوز این موضوع قطعی نیست و همه‌چیز به جذب گزینه‌های موردنظر گل‌محمدی بستگی دارد. اگر کار انتقال کاسیانو و یک مهاجم مدنظر دیگر قطعی شود، تمیروف از جمع سرخ‌ها جدا خواهد شد.

با اینکه گفته می‌شود پرونده جذب بازیکن مهاجم با حضور کاسیانو برای پرسپولیس بسته می‌شود اما دیروز از باشگاه پرسپولیس خبر رسید که مشغول مذاکره با دو مهاجم خارجی دیگر هستند. باشگاه پرسپولیس از ذکر مشخصات این دو بازیکن خودداری می‌کند تا مشکلی در راه جذب یکی از این دو بازیکن به‌وجود نیاید.

پرسپولیسی‌ها پیش از این غیر از کاسیانو با ۷ مهاجم خارجی دیگر وارد مذاکره شدند که دو برزیلی رقم بالای ۳ و ۲ میلیون دلار را طلب کردند و ۵ نفر هم پاسخی به درخواست باشگاه پرسپولیس ندادند! حالا گفته می‌شود روند مذاکرات با این دو مهاجم خوب است و به توافقات اولیه هم دست یافته‌اند و باید دید در نهایت کدام یک پرسپولیسی می‌شود.

به نظر می‌رسد زوج خط حمله سرخ ها برای فصل آینده با حضور 2 بازیکن خارجی شکل بگیرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی